עורך דין פלילי – מתי אתם חייבים להתייעץ איתו?

ולנו מנסים להיות אזרחים טובים, הגונים וכאלה ששומרים חוק, אך בפועל לא תמיד זה מצליח. חלק מאיתנו עוברים על החוק ביודעין ואילו אחרים מוצאים את עצמם מעורבים בכל מיני פרשיות שהיה להם קשה מאוד לדמיין שידבקו בהם. אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם מואשמים פתאום בעבירה כלשהי, כדאי שתעצרו רגע ותחשבו מסלול מחדש. עוד הרבה לפני שנדבר על השאלה האם אתם באמת אשמים או לא, כדאי שתדעו: אתם חייבים עורך דין שיוכל לעזור לכם במידה ומדובר על האשמה בעבירות הקשורות לאלימות, לפגיעה מינית באדם אחר או אפילו על עבירות של סחר בסמים, עורך דין פלילי הוא הכתובת. עוד נקודה חשובה שלא כל האנשים מבינים זו העובדה שעורך דין כזה אומנם יוכל לעזור לכם, אך הוא לא יוכל להעלים באמת את מה שקרה. במילים אחרות, אם אתם כן אשמים ואם תובעים אתכם בצדק, עוה"ד יוכל רק לעזור לכם להקטין את העונש המגיע לכם. מצד שני, אם "תופרים לכם תיק" ואם לא פגעתם באף אחד, בהחלט יכול להיות שעוה"ד יצליח להילחם את המלחמה שלכם ולגרום לצדק לצאת לאורמוזניים

כיצד עוה"ד מסייע?

ראשית, לא קל לענות על השאלה הזאת כי זה תלוי לאיזה עורך דין אתם פונים. שנית, חשוב שתדעו שבדרך כלל תפקידיו של עוה"ד רבים. זה מתחיל בכך שהוא יוכל להקשיב לכם, למקרה שלכם ולכל המידע שתיתנו לו וזה ימשיך בכך שהוא יידע איך לעזור לכם. הרבה פעמים ככל שפונים לעוה"ד מהר יותר כך הסיוע שלו יכול להיות גם יותר יעיל. לדוגמא, אם אתם פונים אל עורך דין פלילי כבר כאשר אתם מזומנים לחקירה, הוא יעזור לכם להימנע מטעויות מיותרות שאתם עלולים לעשות בחקירה המשטרתית. חשוב להבין שכל מילה שתגידו או לא תגידו במהלך החקירה עלולה לפגוע בכם בעתיד. לכן, אם ניתן לפנות לעוה"ד הפלילי שלכם כמה שיותר מהר ובצורה כזאת להימנע מטעויות, למה שלא תעשו זאת? עוד תפקיד של עורך דין פלילי הוא ללוות אתכם לכל אורך המשפט. זה אומר שהוא יוכל לתדרך אתכם מה כדאי שתעשו וממה עדיף להימנע וזה אומר שהוא גם יהיה אחראי להוציא את האמת לאור. במידה וכן ברור לכם שאתם אשמים, עוה"ד יוכל להמליץ לכם מה עליכם לעשות כדי למזער את הנזק כמה שרק אפשר ולכן ברור מדוע לאיש מקצוע כזה יש תפקיד מפתח בתהליך כולו.

עוה"ד המתאים לכם

השאלה הגדולה היא כמובן לא האם כדאי לפנות לעורך דין פלילי כדי לקבל ממנו שירות או לא, אלא: איך לבחור את עוה"ד המתאים? זה ידוע שבישראל לא חסרים עורכי דין וחלק מהם מתמחים בתחום הפלילי, מה שמעורר את השאלה – איך בוחרים את האדם הנכון לכם? ההמלצה שלנו היא לבדוק, להשוות ולראות כל מה שאפשר. במילים אחרות, ככל שתדעו יותר דברים מראש על משרד עורכי הדין שעליו אתם פונים, כך תוכלו להיות שלמים יותר עם ההחלטה שאתם מקבלים. משרדי עורכי דין פלילי שאליו כדאי לכם לפנות הוא משרד עורכי דין מיסקביץ' כי כאן תקבלו את הטוב ביותר שיש. אם חשוב לכם לדעת שיש מי שדואג לאינטרסים שלכם ואם אתם רוצים לדעת שאתם לא לבד, משרד מיסקביץ' טייב זו הכתובת הנכונה. התקשרו עוד היום, קבעו פגישה והתחילו לדאוג לאינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר שאפשר, כי אם אתם לא תעשו זאת, אף אחד לא יעשה את זה במקומכם.

מעוניינים לשמוע על עורך דין מיסים לחצו כאן

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
פלאפון וכסף
כללי

כמה כדאי להחזיר בכל חודש משכנתא?

אם גם אתכם מעסיק נושא המשכנתא, כנראה שאתם אנשים מחושבים וטוב שכך. כמה כדאי להחזיר משכנתא בכל חודש? אין ספק שזו שאלת השאלות, וזו הסיבה שאנשים רבים בוחרים להסתייע בשירותיהן

עת פרות
עורך דין נדל"ן

טיפים משפטיים לפיצול ובניה על נחלה במושב

בשנים האחרונות אנחנו רואים שלא מעט בעלי נחלות במושבים חושבים על האפשרות של פיצול הנחלה, ויש לכך סיבות טובות. מתלבטים אם זה כדאי לכם? תוהים איך לעשות את זה בפועל?