5 דברים שעו"ד מקרקעין יכול לתפוס במהלך עסקת נדל"ן

ניתן לומר שכמו שיש חלום אמריקאי ישנו גם חלום ישראלי שהוא רכישת בית או דירה. גם אם רוכשים שטח לבנייה וגם אם רוכשים דירה מיד שנייה או חדשה מקבלן, מדובר בתהליך מורכב שאינו פשוט. כדי להתמודד עם התהליך מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מקרקעין שיוכל ללוות אותנו ולייעץ בכל שלבי התהליך. ריכזנו לכם את הדברים שעו"ד מקרקעין יכול לתפוס במהלך עסקת נדל"ן.

 

מהו עורך דין מקרקעין?

עורך דין מקרקעין עוסק הוא מומחה משפטי העוסק בתחום המקרקעין. עורך דין זה עוסק בעסקאות נדל"ן כולל מכירה, מכירה, שכירות, ירושה, תכנון ובניה. עורך דין מקרקעין יכול לייעץ וללוות עסקאות נדל"ן ולייצג את הלקוחות בנושאים הקשורים בנכסי נדל"ן.

 

התאמת חוזים

עו"ד מקרקעין עוסק בכל הקשור לדיני מקרקעין ומכיר את כל החוקים והפסיקות בנושא. לכן הוא יעיל מאוד בהכנת חוזים שיתאימו לכל החוקים והתקנות הקשורות למקרקעין או לחילופין יוכל ללוות אתכם בקריאת החוזה שקיבלתם ולייעץ לכם אם יש משהו בעייתי בחוזה וכן מה כדאי ואיך לשנות את הדברים שיכולים לפגוע בזכויות שלנו בחוזה.

כתבי ערר

במידה ומתגלים סכסוכים בין הצדדים בעסקת הנדל"ן עורך דין מקרקעין יוכל לנסח כתב ערר ולהגיש אותו וכן לענות על כתב כזה עם יוגש מהצד השני. עורך דין מקרקעין יוכל לפשר בין הניצים בקלות תוך הסתמכות על ידע בחקיקת ובתקנות הנדל"ן ולהוציא העסקה לפועל.

 

ייצוג בבית משפט

עורך דין מקרקעין עוסק בתחום הנדל"ן אך יש לו גם את הסמכות המשפטית והיכולת לייצג את הלקוח בבית משפט תוך הסתמכות על דיני מקרקעין ותקנות שונות אשר ניתן על פיהן לסייע ללקוח במידה ויש בעיה בעסקת הנדל"ן, או במקרה שהקבלן עלול לפשוט רגל.

ייצוג עורכי דין בבית המשפט

ייעוץ בנושאים משפטיים

בנוסף לעריכת חוזים חשוב שתשמשו בשירותיו של עורך דין מקרקעין מאחר והוא יכול גם לייעץ בתחומים שונים בנושא דיני ותקנות מקרקעין. נושאים כמו חובות רכוש (תשלומי מס רכוש), חובות וזכויות של שוכרים במידה ויש שוכרים בעיתיים או שהנכם נתונים לחסדי בעל בית שנוהג בכם באופן שאינו הוגן, הם חלק ממה שעורך דין מקרקעין יוכל לייעץ לגביו ולסייע לכם לשמור על זכויותיכם.

 

הסדרים והסכמות

הרבה פעמים כאשר מתגלים סכסוכים או בעיות בנושא עסקת הנדל"ן יכול עורך דין מקרקעין לסייע ולכוון להסדרים והסכמות שיעזרו ויפשרו בין שני הצדדים בעסקה. דבר זה חשוב מאוד כיוון שהוא יכול למנוע בקלות סכסוכים ולהביא למצב שבו כולם יהיו מרוצים פחות או יותר והעסקה תוכל להתקדם ולצאת אל הפועל.

לסיכום, הצגנו בפניכם חמישה דברים עיקריים שעורך דין מקרקעין יוכל לתפוס במהלך עסקית נדל"ן ולהביא לכך שעסקת הנדל"ן תצא לפועל בצורה הטובה ביותר מבחינת שני הצדדים.

עורך דין מקרקעין

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
עורך דין לחברה גדולה

במהלך חייה של חברה גדולה או קטנה קיימים שני אנשי מקצוע שהחברה תזדקק להם: רואה חשבון ועורך דין. הצורך להעסקת רואה חשבון היא די ברורה

חוק וסדר – מהו חוק הבזק בישראל?

חוק הבזק, או בשמו המלא והרשמי "חוק התקשורת (בזק ושידורים)" הוא חוק אשר מצוי משנת 1982 בספר החוקים של מדינת ישראל. מטרתו היא לעגן את

מה חשוב להכיר על חוק הבנייה

חוק התכנון והבניה זהו חוק שמטרתו להסדיר את הפעולות שנעשות על ידי מוסדות התכנון שבארץ. בפעולות אלה נכללות ועדות ערר, ניהול של תכניות מתאר, תהליך

אילו פרסומים נחשבים כלשון הרע בעיני החוק  

חופש הביטוי הוא זכות יסוד חשובה במדינה דמוקרטית, אך הוא אינו מוחלט. החוק מגביל את חופש הביטוי במקרים מסוימים, כאשר הדברים עלולים לפגוע בזכויות אחרות או לגרום נזק ממשי. אחד מהמקרים הללו הוא לשון הרע, שעלולה לפגוע בשמו הטוב של אדם או גוף. במאמר זה, נבחן מהם הפרסומים שנחשבים כלשון הרע בעיני החוק ומהן ההשלכות המשפטיות של לשון הרע.   הגדרת לשון הרע לשון הרע מוגדרת כפרסום שקרי או משמיץ, העלול לבזות אדם או להשפילו בעיני הבריות או לפגוע במעמדו בציבור. כדי להיחשב כלשון הרע,