4 עובדות שחשוב להכיר על שוק הקרקעות בישראל

אחד מתחומי ההשקעות המועדפים ביותר על המשקיעים הישראלים הוא תחום הנדל"ן, בו ניתן למצוא מגוון עסקאות שונות ומגוונות, כמו למשל רכישת קרקע להשקעה. אז אם אתם עומדים בפני השקעת נדל"ן ומחפשים אחר ההשקעה הבאה שלכם, הנה כמה עובדות שחשוב להכיר על שוק הקרקעות בישראל.

 

קרקע להשקעה – ההזדמנות שלכם להיכנס לעולם השקעות הנדל"ן

תחום הנדל"ן מצליח למשוך אליו מזה שנים רבות משקיעים ישראלים רבים, הנהנים מאחוזי תשואה גבוהים במיוחד וכן מעליית ערך הנכס. בשנים האחרונות, שוק הדיור הפך ליקר במיוחד, כך שהשקעות ברכישת דירה הפכו לנחלתם של עשירים בלבד ויחד עם זאת, תחום השקעות הנדל"ן מציע עוד מספר אפיקי השקעה משתלמים ובמחירים שפויים, כמו למשל, רכישת קרקע להשקעה.

רכישת קרקע להשקעה מהווה הזדמנות אמיתית לכל אחד להיכנס לתחום עולם ההשקעות עוד לפני שפוטנציאל הקרקע ממומש במלואו ובכך, ליהנות מהשקעה בטוחה יחסית ובסיכון נמוך, מה עוד שמדינת ישראל מעודדת הפשרת קרקעות, כחלק מהתמודדות עם בעיית מחירי הנדל"ן, כך שבהחלט ניתן למצוא מגוון הזדמנויות, אותן כדאי לנצל בזמן.

קרקע להשקעה – ההזדמנות שלכם להיכנס לעולם השקעות הנדלן

עובדות שחשוב להכיר על שוק הקרקעות בישראל

שוק הקרקעות בישראל מעורר עניין רב בקרב משקיעים רבים המזהים את הפוטנציאל הטמון בקרקעות והנה לפניכם 4 עובדות שחשוב להכיר על שוק הקרקעות:

 

  • פוטנציאל הרווח

רכישת קרקעות נחשבת לאפיק השקעה משתלם במיוחד, כשקיימות מספר דרכים להרוויח מעסקאות כאלו, כמו למשל באמצעות מכירת הקרקע לאחר מספר שנים ממועד הרכישה והמתנה להוצאת היתר בנייה, כך שפוטנציאל הרווח יכול להגיע למאות אחוזים.

 

  • סוגי קרקעות

שוק הקרקעות בישראל כולל תחתיו מגוון סוגי קרקעות להשקעה, אותן ניתן לחלק ל – 3 סוגים עיקריים:

  1. קרקעות שהופשרו ומיועדות לבנייה ומגורים.
  2. קרקעות המיועדות לפיתוח, תעשייה ומסחר (בתי עסק, משרדים וקניונים לדוגמה).
  3. קרקעות חקלאיות המיועדות להפשרה בעתיד.

 

  • מספר עסקאות

בישראל מבוצעות מידי שנה קרוב ל – 3,000 עסקאות של רכישה / מכירה של קרקעות חקלאיות, כשמחירה הממוצע של קרקע להשקעה עומד על כ – 250,000 ₪ (תלוי במיקום הקרקע ובייעוד. כך לדוגמא, קרקע בכפר סבא תעלה יותר מקרקע בחדרה.

 

  • חיסכון במס

שוק הקרקעות בישראל נהנה מחיסכון משמעותי בתשלום מס רכישה, חיסכון היכול להגיע לשווי של מאות אלפי שקלים.

עובדות שחשוב להכיר על שוק הקרקעות בישראל

מדוע מומלץ להיעזר בשירותי חברת שיווק קרקעות?

תחום הנדל"ן בכלל ותחום ההשקעה בקרקעות הינו תחום הדורש הבנה והיכרות מעמיקה (לרבות המגבלות והחוקים הרלוונטיים), באופן שיביא למקסום פוטנציאל הרווח מהעסקה. חברת שיווק קרקעות היא הגורם המקצועי שיכוון וילווה אתכם לאורך כל התהליך ולמעשה, תבטיח לכם ראש שקט ובטוח בהשקעה.

 

לסיכום

שוק הקרקעות בישראל מהווה הזדמנות השקעה נוחה ומשתלמת למשקיעים רבים המזהים את הפוטנציאל העתידי של עליית הערך הצפויה ובכדי לבחור את ההשקעה המתאימה ביותר עבורכם ולמקסם את פוטנציאל הרווח שניתן להשיג בעזקה כזאת, חשוב ומומלץ להיעזר בשירותיה של חברת שיווק קרקעות מקצועית ומנוסה בתחום.

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
כמה כדאי להחזיר בכל חודש משכנתא?

אם גם אתכם מעסיק נושא המשכנתא, כנראה שאתם אנשים מחושבים וטוב שכך. כמה כדאי להחזיר משכנתא בכל חודש? אין ספק שזו שאלת השאלות, וזו הסיבה

ניהול חנות אינטרנטית – איך לעשות את זה

במהלך השנים האחרונות חלה התפתחות רבה במערכות המחשב ובטכנולוגיות הרשת הודות לזמינותו של האינטרנט. התפתחות זו מאפשרת קשת רחבה של יישומים טכנולוגיים, המאפשרים ניהול מסחר

מי דואג לקופת הגמל שלי

קופות הגמל בישראל עברו דרך חתחתים במהלך העשורים האחרונים. עד אמצע העשור הראשון של המילניום הנוכחי, היו קופות הגמל אטרקטיביות למדיי. מצד אחד, קופת הגמל

ביטוח תאונות אישיות

ישנם סוגי ביטוחים עליהם לא מתפשרים ולא מוותרים, אחד מהם הוא ביטוח תאונות אישיות, שיכולות להתרחש בכל רגע נתון וללא הודעה מוקדמת. בעוד שתאונות כאלו