3 סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין, או בשמו השני עורך דין נדלן, הוא איש מקצוע המומחה בתחום הנדלן. לעורך דין המקרקעין תפקידים חשובים רבים, בהם נעסוק במאמר הבא. 3 סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין – קדימה, בואו נתחיל.

 

מתי לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין

ישנם מספר מקרים בהם תזדקקו לשירותיו של עורך דין מקרקעין, ביניהם בעסקאות תמ"א, מכירה וקניה של נכס חדש או יד שנייה. כמו כן, עורך דין מקרקעין רלוונטי גם בכל הנוגע למאבקי ירושה הנוגעים בנכסים, ובאופן כללי, בכל עסקה הקשורה לנכסים, הימצאות עורך דין נדלן ברמת גן, תהפוך כל עסקה למוגנת ובטוחה, משתלמת, ורגועה.

 

שמירה מפני פגיעה

ישנן מספר סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין, האחת מהן היא שמירה מפני פגיעה. כאשר שכרתם את שירותיו של עורך דין מקרקעין, הוא יבצע בדיקות מקיפות, טרם ביצוע העסקה, זאת על מנת לוודא כי הצד השני בעסקת הנדלן, אינו מסתיר מידע חשוב, העשוי להשפיע עליכם בעתיד. בין הבדיקות אותן יבצע עורך דין מקרקעין נמצא בדיקת בעלות קרקע, אזהרות, שיעבוד ועוד.

 

משא ומתן על החוזה

סיבה נוספת לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין היא ניהול המשא ומתן. כל חוזה בתחום הנדלן, פתוח לשינויים שונים ולהתאמות, ולכן שכירת שירותיו של עורך דין מקרקעין תסייע לכם לבצע שינויים בהתאם לרצונכם ולטובתכם. עורך דין מקרקעין ילווה אתכם במהלך המשא ומתן, כלל שלבי העסקה ואף ילווה אתכם בשלבי החתימה והרישומים הדרושים.

 

שמירה על אינטרסים

בין אם אתם מוכרים דירה או רוכשים אחת, עורך דין מקרקעין ישמור על האינטרסים שלכם. העורך דין, יבצע בדיקות אודות הרקע של המוכר, וכן אודות זכויותיו על הנכס, כך שלא ייווצר לכם נזק עתידי באם המוכר מסתיר מידע.

כמו כן, עורך דין מקרקעין, יידע אתכם בכל הנוגע להוצאות הנלוות, ויימנע מכם הפתעות עתידיות, ואף לסייע להפחית מגודל ההוצאות.

בנוסף לכך, אם אתם מוכרים דירה, עורך דין מקרקעין יבדוק את הקונה, את זכויותיכם על הדירה, ותשלומים נוספים אותם יש לשלם.

 

לסיכום, 3 סיבות לשכור את שירותיו של עורך דין מקרקעין

ישנם מקרים רבים בהם תזדקקו לעורך דין מקרקעין, לרבות עסקאות תמ"א, מכירה או קניה של נכס. בביצוע עסקאות אלו, ישנה חשיבות רבה לשכור את  שירותיו של עורך דין מקרקעין, זאת בשל 3 סיבות. שמירה מפני פגיעה ובדיקת הצד השני בעסקה, כך שימנעו פגיעות עתידיות. ניהול משא ומתן על החוזה וליווי במהלך כלל שלבי העסקה. שמירה על אינטרסים, הן בעת קניית דירה והן בעת מכירה של אחת, בדיקת הזכויות על הדירה, המוכר או הקונה, וכן יידוע בכלל ההוצאות העתידיות הנלוות, ומניעת הפתעות עתידיות.

איש משפט

 

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
עורך דין שיגן לכם על הבית

בניין הדירות או הבית הפרטי שבו אתם גרים הוא יקר ערך. ביטוח על המבנה שבו אתם גרים הינו חשוב וקריטי ועשוי לחסוך לכם אלפי שקלים.

המדריך המלא למושגי יסוד בנדל״ן

כמו ישראלים רבים, גם אתם רוצים להגשים את חלום המשפחה האולטימטיבי של 2.5 ילדים ובית בבעלותכם. אבל, הדרך לרכישת בית, בדומה לכל רכישה גדולה שתעשו

פירוק שיתוף מקרקעין

אתם שותפים במקרקעין כזה או אחר בארץ ורוצים לוותר על חלקכם? מעוניינים לצאת מהשותפות ותוהים איך תוכלו לעשות זאת? כדאי שתדעו: החוק קובע בצורה חד

3 סיבות להיעזר בעורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין, הידוע גם בשמות – עורך דין נדל"ן, או עורך דין קניית דירה, הוא איש מקצוע המתמחה בתחום עסקאות נדל"ן. תפקידו חשוב מאין

5 דברים שכדאי לדעת על עו"ד נדל"ן

מתלבטים אם לשכור את שירותיו של עורך דין נדל"ן? שמעתם עליו אך לא באמת יודעים מה הוא עושה? לפניכם רשימה של דברים שכדאי מאוד לדעת