מה תפקידו של המגשר? 

בימים האחרונים אנו שומעים על מקרה שאירע במרכז הארץ וגרם לשני צדדים מוכרים בתעשייה להסתייע במגשר. העניין הזה גרר התעניינות רבה בקרב הציבור. שכן, קיבלנו פניות רבות מצד גולשים שמבקשים לדעת מי הוא מגשר? ומה התפקיד שלו בכלל? החלטנו לסייע למי שרוצים להכיר בנושא מקרוב ויצאנו לבדוק באופן מעמיק את התשובות לכל השאלות. הישארו אתנו ותוכלו לקבל את כל המידע הדרוש בנושא.

 

מי הוא מגשר ומה התפקיד שלו?

סביר להניח שאתם כבר יודעים כי תפקידו של המגשר נוגע לסיוע עבור כמה צדדים שיש ביניהם וויכוח. אנחנו כאן כדי לומר לכם קודם כל שאין מדובר בשופט. אמנם הוא מסייע לא פעם לצדדים רגע לפני ההגעה אל בית המשפט, אך אין בידיו סמכויות שיש לבית המשפט.

בחרנו להציג את העובדה החשובה הזו בפניכם מכיוון שראינו שיש מי שסוברים כי מגשר הוא השופט. שימו לב – המגשר אינו מחליט מי צודק מבין הצדדים. מגשר שמבצע הליך שכזה אינו נחשב למגשר מקצועי. המגשר צריך לסייע לצדדים להגיע להסדר פישור מתוך ניהול של הליך משא ומתן.

חשיבות הבחירה במגשר מומלץ

קוראים יקרים, חשוב מאוד לבחור במגשר מומלץ ששמעתם עליו ביקורות מצד מי שהסתייעו בשירותיו בעבר. המקרה שאירע לאחרונה ודובר רבות ברחבי הרשת גרם לנו להבין כי יש לפנות אל מגשר מומלץ בלבד. בהמשך המדריך אנו נציג בפניכם את החשיבות שבבחירת מגשר שכזה. עד אז, אנו ממליצים לכם להיכנס אל פורטל המגשרים הארצי – mediator בו תוכלו לקרוא פרטים אודות מגשרים מוסמכים.

 

חובותיו היסודיות של המגשר

ראוי לציין כי למגשר יש חובות שעליו לקיים. מדובר בחובת היושר, היעדר משוא פנים, אמון והגינות. חשוב מאוד לבחור במגשר מקצועי, יסודי ומומלץ שיפעל בהתאם לחבות אלו. שכן, כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את ההליך המקצועי ביותר. אם אינכם יודעים איך להגיע אל מגשר מומלץ, כדאי שתקראו את הפסקה הבאה ותגלו איך עושים זאת בקלות.

מגשר מומלץ

איך מגיעים אל מגשר מומלץ? באמצעות בירור עם חכמת ההמונים

אם תרצו להיות בטוחים ב – 100% כי אתם מקבלים גישור ממגשר מומלץ שמקיים את כל החובות שתוארו לעיל, עליכם לערוך בירור מעמיק ברחבי הרשת. שכן, יש אנשים רבים שקיבלו שירות ממגשר במהלך חייהם.

עליכם פשוט לשאול איזה מגשר עונה על כל הדרישות ולבדוק מי הוא נותן השירות ששמו הולך לפניו. אם תרצו לקרוא חוות דעת נוספות לאחר שתקבלו את השמות של הבולטים בתחום, תוכלו להיכנס אל לשונית הביקורות של גוגל. לשונית זו תאפשר לכם גם לראות דירוג של אנשי המקצוע הנבחרים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהו תפקידו של מגשר. בשלב זה יש בידיכם את המידע החיוני, כך שעליכם רק למצוא מגשר מומלץ ולהסתייע בשירותיו בעת הצורך.

מגשר מומלץ

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
כמה כדאי להחזיר בכל חודש משכנתא?

אם גם אתכם מעסיק נושא המשכנתא, כנראה שאתם אנשים מחושבים וטוב שכך. כמה כדאי להחזיר משכנתא בכל חודש? אין ספק שזו שאלת השאלות, וזו הסיבה

ניהול חנות אינטרנטית – איך לעשות את זה

במהלך השנים האחרונות חלה התפתחות רבה במערכות המחשב ובטכנולוגיות הרשת הודות לזמינותו של האינטרנט. התפתחות זו מאפשרת קשת רחבה של יישומים טכנולוגיים, המאפשרים ניהול מסחר

מי דואג לקופת הגמל שלי

קופות הגמל בישראל עברו דרך חתחתים במהלך העשורים האחרונים. עד אמצע העשור הראשון של המילניום הנוכחי, היו קופות הגמל אטרקטיביות למדיי. מצד אחד, קופת הגמל

ביטוח תאונות אישיות

ישנם סוגי ביטוחים עליהם לא מתפשרים ולא מוותרים, אחד מהם הוא ביטוח תאונות אישיות, שיכולות להתרחש בכל רגע נתון וללא הודעה מוקדמת. בעוד שתאונות כאלו