מפסיקים לשבור את השיניים – כך תשפרו את האנגלית!

העולם התקשורתי שסביבנו מכיל כמות גבוהה מאד של טקסטים והזרמת מידע באנגלית. אנחנו פוגשים את השפה האנגלית בספרות, בעיתונות, בקולנוע ובטלויזיה, במוסיקה, בלימודים ובסביבת העבודה, ופעמים רבות אנו נדרשים לקרוא חומר מקצועי או לנהל שיחה עם עמיתים למקצוע או שותפים אפשריים לעסקים.

כדי שגם אתם תוכלו לחוש בטחון עצמי, לשפר את ידיעותיכם באנגלית ולהבין על מה כולם מדברים, בוול סטריט תוכלו לקבל את כל הכלים לרכישת ידיעה בקריאה, בדיבור ובהבנת השפה האנגלית.

 

אנגלית – השפה שאותה כולם מדברים

האנגלית מלווה אותנו לכל מקום שאליו אנחנו הולכים. היא נמצאת במוסיקה שאנחנו שומעים, בסדרות ובסרטים שאנחנו אוהבים, בעיתונות ובספרות המקצועית, בלימודים ובעבודה. לא פעם אנו נאלצים לדבר עם עמיתים ועם שותפים עתידיים לעסקים ולהציג כישורים טובים הן בדיבור, הן בקריאה והן בהבנת האנגלית.

כדי שלא תישארו מאחור, הרשמו עוד היום לקורס לימודי אנגלית למתחילים בוול סטריט על מנת לקבל בסיס מצויין לרכישת השפה ושיפור מיומנויות הדיבור והקריאה.

לימודי אנגלית

איך זה עובד?

בוול סטריט תוכלו לבחור את הקורס המתאים לכם ביותר מתוך מגוון קורסים מקוונים ופשוט להתחיל לרכוש כלים בסיסיים וחשובים לרכישת השפה האנגלית כולל הגייה נכונה, דיבור, קריאה, שיפור והעלאת הביטחון העצמי, ידיעות נרחבות בשפה ועוד ועוד. להלן הקורסים מהם תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר:

  • אנגלית ללא הגבלה – הקורס בנוי כך שתוכלו ללמוד אותו לאורך זמן ולהתקדם בקצב שלכם, להעשיר את הידיעות שלכם ללא הגבלת זמן ולצבור מיומנות נרחבת בשפה.
  • אנגלית עסקית – קורס זה מתאים לאנשי המקצוע השונים המעוניינים לשפר את הבנתם ויכולת ההתבטאות שלהם באנגלית של עולם העסקים הכולל נושאים מגוונים.
  • אנגלית לילדים – רכישת השפה האנגלית בגיל צעיר באמצעות משחק והנאה תורמים רבות ליצירת בסיס איתן לרכישת השפה ולהגיע לידיעות והישגים גבוהים בשפה כבר בגיל צעיר.
  • אנגלית למבוגרים – קורס המותאם לאוכלוסיה הבוגרת והגיל השלישי שכל מטרתה היא הנאה וחידוד כישורי הלמידה.

 

למי זה מתאים?

ידיעת השפה האנגלית מאפשרת לנו לקרוא חומר מקצועי, ספרות ועיתונות בשפת המקור אנגלית, להבין טוב יותר את השירים שאנחנו אוהבים, את הסרטים והסדרות שבהן אנו צופים, להרגיש תחושת בטחון כשאנחנו מטיילים בעולם וצריכים לתקשר עם האוכלוסיה המקומית דוברת האנגלית ובאופן כללי להרחיב את ידיעותינו ולהעשיר את עולמנו ביותר מידע אמין ומדויק, שיפור המקצועיות שלנו והיכולות העסקיות שלנו ולהצליח ולשגשג גם באנגלית.

 

וולסטריט – להבין על מה כולם מדברים

סוף סוף גם אתם תוכלו להבין על מה כולם מדברים עם רכישת בסיס איתן בשפה האנגלית, שיפור המיומנויות והיכולות שלכם בדיבור, קריאה והבנת השפה, להבין בדיחות, לקרוא חומר מקצועי, להרחיב את ידיעותכם וגם ליהנות מספר טוב או ביקור מוצלח בחו"ל ללא חששות.

לימודי אנגלית

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
כמה כדאי להחזיר בכל חודש משכנתא?

אם גם אתכם מעסיק נושא המשכנתא, כנראה שאתם אנשים מחושבים וטוב שכך. כמה כדאי להחזיר משכנתא בכל חודש? אין ספק שזו שאלת השאלות, וזו הסיבה

ניהול חנות אינטרנטית – איך לעשות את זה

במהלך השנים האחרונות חלה התפתחות רבה במערכות המחשב ובטכנולוגיות הרשת הודות לזמינותו של האינטרנט. התפתחות זו מאפשרת קשת רחבה של יישומים טכנולוגיים, המאפשרים ניהול מסחר

מי דואג לקופת הגמל שלי

קופות הגמל בישראל עברו דרך חתחתים במהלך העשורים האחרונים. עד אמצע העשור הראשון של המילניום הנוכחי, היו קופות הגמל אטרקטיביות למדיי. מצד אחד, קופת הגמל

ביטוח תאונות אישיות

ישנם סוגי ביטוחים עליהם לא מתפשרים ולא מוותרים, אחד מהם הוא ביטוח תאונות אישיות, שיכולות להתרחש בכל רגע נתון וללא הודעה מוקדמת. בעוד שתאונות כאלו