כיצד תקבעו איזה ביטוח חו"ל מתאים לכם?

הכל כבר מוכן לחופשה המושלמת שלכם אבל אתם מתלבטים איזה ביטוח חו"ל לקחת? במאמר הזה נסביר על המרכיבים השונים של ביטוחי נסיעות לחו"ל וניתן לכם טיפ מנצח כיצד לבחור את המרכיבים שאתם צריכים לביטוח לקראת הנסיעה שלכם. ביטוח נסיעות לחו"ל חוסך מכם עוגמת נפש במקרה חירום ומהווה רשת ביטחון כלכלית למקרי בעזרת אסון. עם בחירת המרכיבים המתאימים לביטוח שלכם תוכלו ליהנות מהחופשה בראש שקט!

 

מה זה ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הסכם ביניכם לבין חברת הביטוח שלכם שהיא תשא בתשלום במקרים מסוימים. הביטוח הבסיסי בכל הקשור לנסיעות לחו"ל הוא ביטוח רפואי. כלומר, אם תצטרכו לראות רופא בחו"ל או אפילו להתאשפז חברת הביטוח תשא בתשלום במקומכם.

לכן, רבות מחברות הביטוח דורשות שתשלמו על הביטוח לפני הטיסה, כדי לוודא שהוא יחול על מצבים רפואיים פתאומיים שאי אפשר היה לחזות. כשעושים ביטוח לחו"ל עם חברת מישורים אתם יכולים להיות בטוחים מבחינה כלכלית שאם חס וחלילה תצטרכו לשלם על טיפול רפואי יקר מישורים תפצה אתכם כלכלית ולא תכנסו לבור של הוצאות.

ביטוח נסיעות

ביטוח ספורט אקסטרים וביטוח כבודה

מלבד הסוג הבסיסי שהוזכר למעלה יש עוד שני סוגים של ביטוחי חו"ל נפוצים – ביטוח ספורט אקסטרים וביטוח כבודה. ביטוח ספורט אקסטרים מתייחס להשתתפות בתשלום על טיפול רפואי במקרה של פציעה שנגרמת מספורט אקסטרים כמו סקי, צלילה, טיולים מסוכנים ועוד.

זה ביטוח שטוב למי שיודע שהוא טס לחו"ל כדי להשתתף בפעילויות מסוכנות ומאתגרות. הסוג השני הוא ביטוח כבודה שמתייחס לאובדן של מזוודה או לגניבה של מכשירי חשמל יקרים כמו טלפון נייד ומחשב. הסוג הזה מתאים למי שטס לחו"ל לענייני עסקים ולוקח איתו ציוד אישי יקר.

 

איך להרכיב את הביטוח הנכון לי?

כשאתם מזמינים ביטוח נסיעות לחו"ל דרך סוכן או באינטרנט חשוב לשים לב שיש בו מרכיבים שתואמים את החופשה שאתם טסים אליה. אם זו נסיעת עסקים אין צורך בביטוח ספורט אקסטרים, ולהפך – אם אתם טסים לטיול תרמילאים הרפתקני לא תצטרכו לבטח מחשב (כי לא תביאו אחד כזה).

לפני רכישת הביטוח כדאי להסתכל על תוכנית הטיול ולהבין מה מרכיב אותה ומה הסיכונים האפשריים לכם בטיול. כך תדעו להרכיב בדיוק את הביטוח שנכון לכם ולשלם בדיוק על מה שתצטרכו.

 

סיכום

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מרכיב חשוב בשקט הנפשי שלכם בטיול, והוא נועד לבטח אתכם כלכלית למקרה של אסון או תאונה בטיול שלכם. הרובד הבסיסי של ביטוחי נסיעות מתייחס למקרי חירום רפואיים אך יש גם מרכיבים המתייחסים לתאונות מספורט אקסטרים או אפילו לביטוח מפני גניבה של מחשב נייד. חשוב לתכנן את הביטוח שלכם בהתאם לתכנון הטיול ולבחור ברובדי הביטוח שמתאימים לכם ולחופשה שלכם בחו"ל.

ביטוח לחול

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
כמה כדאי להחזיר בכל חודש משכנתא?

אם גם אתכם מעסיק נושא המשכנתא, כנראה שאתם אנשים מחושבים וטוב שכך. כמה כדאי להחזיר משכנתא בכל חודש? אין ספק שזו שאלת השאלות, וזו הסיבה

ניהול חנות אינטרנטית – איך לעשות את זה

במהלך השנים האחרונות חלה התפתחות רבה במערכות המחשב ובטכנולוגיות הרשת הודות לזמינותו של האינטרנט. התפתחות זו מאפשרת קשת רחבה של יישומים טכנולוגיים, המאפשרים ניהול מסחר

מי דואג לקופת הגמל שלי

קופות הגמל בישראל עברו דרך חתחתים במהלך העשורים האחרונים. עד אמצע העשור הראשון של המילניום הנוכחי, היו קופות הגמל אטרקטיביות למדיי. מצד אחד, קופת הגמל

ביטוח תאונות אישיות

ישנם סוגי ביטוחים עליהם לא מתפשרים ולא מוותרים, אחד מהם הוא ביטוח תאונות אישיות, שיכולות להתרחש בכל רגע נתון וללא הודעה מוקדמת. בעוד שתאונות כאלו