איך בוחרים עורך דין מקרקעין?

עסקת נדלן, קניה או מכירה של בית, רכישת שטח אדמה. איך שלא תהפכו את זה מדובר על עסקת ענק בסכומים גבוהים גם למי שהפרוטה מצויה בכיסו. לכן חשוב מאד להקפיד ולבחור את האדם הנכון שיוביל אתכם בדרך, בחירת עורך דין למקרקעין היא החלטה בעלת משקל רב. אל תזלזלו בה.

 

מהו עורך דין למקרקעין ?

המונח עורך דין טומן בחובו קשת עצומה של נושאים. עורכי הדין בין אם אנחנו רוצים בכך או לא, ובין אם אנחנו שמים לב לזה מעורבים בכל תחום בחיינו. לכן התואר עורך דין מכובד ככל שיהיה לא יכול לתת מענה לכל בעיה חוקית או משפטית הנקרית בדרכנו. בדיוק כמו שלא תפנו לרופא מומחה לאורתופדיה כאשר כואב לכם הראש, כך גם עם עורכי דין.

עורך דין מקרקעין הוא הכתובת בכל שלב שבו אתם עוסקים בנכסי הנדל"ן שברשותכם או שאתם מתעדים לרכוש. החל משלב הבדיקה הראשונית ועד לרכישה או מכירה של כל סוג נכס או קרקע. עורך דין למקרקעין הוא הכתובת הבלעדית בנושאים אלו.

עורך דין מקרקעין

מה חשוב לדעת שפונים לעורך דין מקרקעין ?

בחירת בעל מקצוע בכל תחום היא בעלת משקל. חשוב לנו שבעל מקצוע שבחרנו יהיה מקצועי, יהיה אמין ידע להכיר את החידושים בתחום אך שיהיה גם בעל ידע וניסיון. בזמן ההחלטה על בחירת עורך דין מקרקעין חשוב להקפיד על הגורמים הבאים:

  • בעל ניסיון – החלטות בנושא נדלן הן החלטות הרות גורל ולרוב הן הגדולות ביותר שאדם יעשה בחייו, לכן חשוב שמי שמטפל בתיק יהיה בעל ניסיון וידע רב ככל האפשר.
  • המלצות קודמות – המלצות של לקוחות שונים יכול לתת אינדיקציה, ככל שרבים יתר מוכנים לתת המלצה אפשר להבין שמדובר על מקצוען אמיתי. ההמלצות על עורך הדין מסוארי דילן מדברות בעד עצמן.
  • טיפול במקרים דומים – ככל שעורך דין מתמקד בסוג מסוים של תיקים, כך הוא הופך מקצועי יותר במקרים ספציפיים.

במשרד עורכי הדין מסוארי דילן תקבלו את כל אלו ועוד הרבה יותר מכך

עורך דין מקרקעין

על מה צריך להקפיד ?

כאשר אנחנו בוחרים עורך דין בכל תחום ובעיקר בתחום המקרקעין חשוב שנקפיד על מספר דברים.

  • אמון הדדי – בתהליך כל כך מורכב ולעיתים קרובות גם ריגשי, חשוב שהגורם המקצועי המלווה אותנו יהיה מישהו שאנחנו סומכים עליו.
  • הכרת כל הפרטים – לפני שניגשים לעורך הדין תוודאו שיש בידכם את כל הפרטים, כך התמונה שתקבלו תהיה שלמה יותר.
  • הסכם מסודר – הקפידו על הסכם סדור וברור שיסדיר את התנאים בכל שלב בתהליך.

 

סיכום

בחירת איש מקצוע בכלל ועורך דין בפרט מחייבת הבנה של הסיטואציה ובחירה מושכלת. כאשר מדובר על נושאי מקרקעין ששם העסקה היא לרוב גדולה ומשמעותית, לא ניתן להתפשר על פחות מהטוב ביותר. יש מקומות שאסור ליפול בהם.

עורך דין מקרקעין

רוצה לחזור לחלק מסוים בעמוד?
עורך דין מחייך
להתייעצות עם עורך דין

בעולם הדין והמשפט חשוב לבחור עורך דין מקצועי ומנוסה שידע לתת תשובה על כל שאלה. השאירו פרטים ועורך דין מקצועי יחזור אליכם ויענה לכם על כל תשובה.

מידע נוסף
עורך דין שיגן לכם על הבית

בניין הדירות או הבית הפרטי שבו אתם גרים הוא יקר ערך. ביטוח על המבנה שבו אתם גרים הינו חשוב וקריטי ועשוי לחסוך לכם אלפי שקלים.

המדריך המלא למושגי יסוד בנדל״ן

כמו ישראלים רבים, גם אתם רוצים להגשים את חלום המשפחה האולטימטיבי של 2.5 ילדים ובית בבעלותכם. אבל, הדרך לרכישת בית, בדומה לכל רכישה גדולה שתעשו

פירוק שיתוף מקרקעין

אתם שותפים במקרקעין כזה או אחר בארץ ורוצים לוותר על חלקכם? מעוניינים לצאת מהשותפות ותוהים איך תוכלו לעשות זאת? כדאי שתדעו: החוק קובע בצורה חד

3 סיבות להיעזר בעורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין, הידוע גם בשמות – עורך דין נדל"ן, או עורך דין קניית דירה, הוא איש מקצוע המתמחה בתחום עסקאות נדל"ן. תפקידו חשוב מאין

5 דברים שכדאי לדעת על עו"ד נדל"ן

מתלבטים אם לשכור את שירותיו של עורך דין נדל"ן? שמעתם עליו אך לא באמת יודעים מה הוא עושה? לפניכם רשימה של דברים שכדאי מאוד לדעת