כך תתמודדו עם רשלנות רפואית

אין תחושה נוראית יותר מאשר העובדה שאתם פונים אל רופא, בטוחים שהוא יעשה הכול כדי לעזור לכם להרגיש טוב יותר ובסופו של דבר מגלים שהוא התרשל בתפקיד שלו. אם, לדוגמא, הרופא שפניתם אליו לא הצליח לאבחן נכונה את המחלה שממנה אתם סובלים וכתוצאה מכך גרם לכם לנזק בלתי הפיך, איך אפשר לסלוח? שלא לדבר על כך שיש גם מקרים שבהם רשלנות רפואית מובילה למוות של ממש. לכן עולה השאלה מה ניתן לעשות בנידון וחשוב שתדעו שאם זה קרה לכם, אתם לא היחידים שמתמודדים עם סיטואציה דומה. למעשה בישראל מוגשות מידי שנה יותר ויותר תביעות בגין רשלנות רפואית, כך שגם לכם יש מה לעשות בנידון.

רופא

האם יש לכם סיכוי לנצח בתביעה כזאת?

אם החשש העיקרי שלכם בנושא של רשלנות רפואית הוא האם יש בכלל סיכוי שתצנחו או לא, כי הרי לרופאים יש מערכת שלמה שמגנה עליהם, כדאי שתדעו שבהחלט יש לכם סיכוי טוב. השאלה היא:

  • על איזה מקרה של רשלנות רפואית מדובר?
  • איך תבחרו להתמודד?
  • האם תגישו את התביעה בזמן?

ובמילים אחרות: בידי איזה עורך דין תפקידו את המשימה הזאת. חשוב להבין שאתם לא באמת יכולים להגיש תביעת רשלנות רפואית ללא עורך דין מתאים, שכן בסופו של דבר האדם שצריך לבנות את תיק התביעה ולייצג אתכם בפני בית המשפט, הוא עורך דין. כיוון שלא כל עורכי הדין בתחום הזה יכולים להיות מספיק טובים ורציניים, שווה לבדוק אל מי אתם פונים. בנוסף לכך, עוד לפני שאתם נכנסים לתהליך המשפטי הזה חשוב שתבינו: מדובר על עניין לא פשוט שגם ידרוש מכם לוותר על החיסיון הרפואי שלכם. ברוב המקרים בית המשפט ידרוש מכם לגולל בפניו את סיפור האירוע, מה שאומר שכל מי שיהיה נוכח באולם בית המשפט יידע ממה אתם סובלים, למה, כמה ואיך. מצד שני, זו הרבה פעמים הדרך היחידה שתגרום לכך שהרופא ייתן את הדין על מעשיו ולכן כדאי שתכינו את עצמכם לעניין הזה.

ערוך דין מקצועי שיידע לדאוג לאינטרסים שלכם

כעת אתם בוודאי רוצים לבחור עורך דין טוב, כמו עורך דין דוד פייל, והאמת היא, שזו לא משימה כל כך פשוטה. זה שהארץ מוצפת בעורכי דין וזה שחלקם עוסקים בתחום הרשלנות הרפואית זה נכון, אך לא כולם מספיק מקצועיים. עוה"ד שלכם צריך להיות מנוסה, בעל מוניטין בתחום והוא גם צריך להיות איש שירות אדיב. אתם עומדים לפגוש את עוה"ד שלכם באחד מהרגעים הכי פחות נעימים בחייכם ולכן טבעי שתרצו שהוא גם יהיה אמפטי. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות עורך הדין שאליו אתם מתקשרים. כך תדעו את מי אתם עומדים לפגוש במשרד וכך תגדילו את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים ומנצחים בתהליך כולו.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תעבורה ראשית
עורך דין תעבורה
עורך דין תעבורה

לקיחה של עורך דין אשר מומחה בדיני תעבורה מבטיחה ברוב הפעמיים עבור לא מעט נהגים שהואשמו הפחתה בעונש ואף ביטולו. עו"ד בעל ניסיון של שנים רבות .בתחום מסביר דיני תעבורה

עת פרות
עורך דין מקרקעין
טיפים משפטיים לפיצול ובניה על נחלה במושב

בשנים האחרונות אנחנו רואים שלא מעט בעלי נחלות במושבים חושבים על האפשרות של פיצול הנחלה, ויש לכך סיבות טובות. מתלבטים אם זה כדאי לכם? תוהים איך לעשות את זה בפועל?

הסכם
עורך דין גירושין
מה צריך להופיע בהסכם גירושין טוב?

הסכם גירושין טוב לשני הצדדים צריך להכיל לא מעט סעיפים. במאמר זה תקבלו את כל המידע החשוב ביותר בעבור חתימה על הסכם גירושין, כל זאת במסגרת של גישור גירושין.