כך תתמודדו עם רשלנות רפואית

אין תחושה נוראית יותר מאשר העובדה שאתם פונים אל רופא, בטוחים שהוא יעשה הכול כדי לעזור לכם להרגיש טוב יותר ובסופו של דבר מגלים שהוא התרשל בתפקיד שלו. אם, לדוגמא, הרופא שפניתם אליו לא הצליח לאבחן נכונה את המחלה שממנה אתם סובלים וכתוצאה מכך גרם לכם לנזק בלתי הפיך, איך אפשר לסלוח? שלא לדבר על כך שיש גם מקרים שבהם רשלנות רפואית מובילה למוות של ממש. לכן עולה השאלה מה ניתן לעשות בנידון וחשוב שתדעו שאם זה קרה לכם, אתם לא היחידים שמתמודדים עם סיטואציה דומה. למעשה בישראל מוגשות מידי שנה יותר ויותר תביעות בגין רשלנות רפואית, כך שגם לכם יש מה לעשות בנידון.

רופא

האם יש לכם סיכוי לנצח בתביעה כזאת?

אם החשש העיקרי שלכם בנושא של רשלנות רפואית הוא האם יש בכלל סיכוי שתצנחו או לא, כי הרי לרופאים יש מערכת שלמה שמגנה עליהם, כדאי שתדעו שבהחלט יש לכם סיכוי טוב. השאלה היא:

  • על איזה מקרה של רשלנות רפואית מדובר?
  • איך תבחרו להתמודד?
  • האם תגישו את התביעה בזמן?

ובמילים אחרות: בידי איזה עורך דין תפקידו את המשימה הזאת. חשוב להבין שאתם לא באמת יכולים להגיש תביעת רשלנות רפואית ללא עורך דין מתאים, שכן בסופו של דבר האדם שצריך לבנות את תיק התביעה ולייצג אתכם בפני בית המשפט, הוא עורך דין. כיוון שלא כל עורכי הדין בתחום הזה יכולים להיות מספיק טובים ורציניים, שווה לבדוק אל מי אתם פונים. בנוסף לכך, עוד לפני שאתם נכנסים לתהליך המשפטי הזה חשוב שתבינו: מדובר על עניין לא פשוט שגם ידרוש מכם לוותר על החיסיון הרפואי שלכם. ברוב המקרים בית המשפט ידרוש מכם לגולל בפניו את סיפור האירוע, מה שאומר שכל מי שיהיה נוכח באולם בית המשפט יידע ממה אתם סובלים, למה, כמה ואיך. מצד שני, זו הרבה פעמים הדרך היחידה שתגרום לכך שהרופא ייתן את הדין על מעשיו ולכן כדאי שתכינו את עצמכם לעניין הזה.

ערוך דין מקצועי שיידע לדאוג לאינטרסים שלכם

כעת אתם בוודאי רוצים לבחור עורך דין טוב, כמו עורך דין דוד פייל, והאמת היא, שזו לא משימה כל כך פשוטה. זה שהארץ מוצפת בעורכי דין וזה שחלקם עוסקים בתחום הרשלנות הרפואית זה נכון, אך לא כולם מספיק מקצועיים. עוה"ד שלכם צריך להיות מנוסה, בעל מוניטין בתחום והוא גם צריך להיות איש שירות אדיב. אתם עומדים לפגוש את עוה"ד שלכם באחד מהרגעים הכי פחות נעימים בחייכם ולכן טבעי שתרצו שהוא גם יהיה אמפטי. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות עורך הדין שאליו אתם מתקשרים. כך תדעו את מי אתם עומדים לפגוש במשרד וכך תגדילו את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים ומנצחים בתהליך כולו.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
תביעה אזרחית

מתי תביעה נקראת תביעה אזרחית?

תביעה נקראת תביעה אזרחית במקרים בהם הדין המשפטי עוסק בין אדם לחברו. כל מה .שרציתם לדעת על הגשת תביעה אזרחית – במאמר הבא תביעה אזרחית – מהי? תביעה אזרחית היא

עורך דין צבאי

נפצעת בצבא? אתה חייב עורך דין

פציעות אשר מתרחשות בזמן השירות הצבאי הן לצערנו נפוצות, אולם על מנת שתוכלו .לקבל את הפיצוי אשר מגיע לכם נדרש ליווי של עורך דין. מדוע? להלן כל הפרטים פציעות בצבא