כיצד אוכל לוודא שתוצאות הגישור טובות עבורי?

לפני כמה חודשים החלטת שאתה רוצה להיפרד מאשתך? התחלתם הליך של גישור וממש עוד מעט אתם עומדים לחתום שניכם על ההסכם? אם כך, ברור מדוע תרצה לעצור בנקודה הזאת ולהבין האם התהליך הזה היה טוב מבחינתך או לא. כמובן שאין על כך תשובה אחת נכונה, אך בהחלט שווה לבדוק זאת טרם החתימה.

מה זה אומר הליך גישור עם תוצאות טובות עבורי?

ראשית, חשוב להבין, כאשר מדברים על תהליך כמו גישור גירושין, שהמטרה העיקרית בתהליך היא פשוט להיפרד כמה שיותר מהר מבלי שזה יעלה יותר מידי ומבלי לפגוע בילדים. שנית, תוצאות טובות זה עניין מאוד אישי, שכן יש אנשים שמבחינתם הדבר החשוב ביותר הוא לקבל משמורת מלאה על הילדים ואילו עבור אחרים מה שחשוב זה לא לשלם מזונות גבוהים מידי. לכן הנתון המשמעותי ביותר שיקבע האם התוצאות של הגישור טובות עבורך, זו השאלה מה הייתה הציפייה שלך. האם אתה צריך מעכשיו לשלם סכומים מאוד גבוהים של מזונות? והאם מאפשרים לך לבלות מספיק זמן עם הילדים?

מגשר

האם כדאי לוותר על הגישור ולפנות לבית המשפט?

לא אחת קורה שלמרות הרצון הטוב ללכת זה לקראת זו ולמרות התקווה להיפגש בצורה יפה, בפועל זה לא ממש קורה. ברגע שבו אחד מהצדדים מרגיש שהגישור לא טוב מבחינתו ולא הוגן, כאן בדיוק עלולות להתחיל הבעיות. לכן, אם רגע לפני שאתה חותם על הסכם הגירושין אתה מבין שלמעשה לא יצאת מרוצה, עכשיו זה הזמן לחשוב האם תרצה לעשות משהו בנידון. לא אחת, למען הילדים ולטובת היחסים עם הגרושה, יהיו אנשים שיעדיפו לוותר, להתפשר ורק ולסיים כבר את הסיפור. מצד שני, יש גם אנשים שלא יסכימו לראות כך את הדברים ולכן חשוב לזכור שבכל רגע נתון, כל עוד לא חתמת על ההסכם, אתה יכול לעבור להליך משפטי רגיל. מה שכן, קח בחשבון שזה ייקח לא מעט זמן ובעיקר, זה יגדיל פי כמה את העלות של כל תהליך הגירושין.

האם המגשר גובה ממך מחיר סביר?

עוד דבר שמטריד אותך בכל נושא הגירושין זו העלות? תוהה כמה זה יכול לעלות לך וכמה הגיוני לשלם על השירות של המגשר? אם כך, אין ספק שזה משהו ששווה לבדוק לעומק. ממש כפי שכל עורך דין שעוסק בתחום של הוצאת אזרחות פורטוגלית ללקוחותיו יוכל לגבות כל סכום שהוא ירצה, כך קורה גם עם מגשרים. משמעות הדברים היא שכחלק מההחלטה באיזה מגשר אתה מפקיד את המשימה ואת ניהול התהליך, כדאי יהיה לבדוק גם כמה זה יכול לעלות. בסופו של דבר, אחרי שתחתום על ההסכם ותצא לדרך חדשה אתה תראה שאומנם זה לא פשוט להתחיל שוב מהתחלה, אך במובנים רבים זה גם יכול להיות שחרור ושינוי חיובי ביותר.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
English articles

Lawyers How to promote a law firm

Since lawyers offer their services for the benefit of society, they are counted among the most respected social groups. The legal profession has always been considered as very noble from times

רשלנות רפואית

תאונות עבודה

נפצעת בזמן העבודה? אתה זכאי לקבלת פיצוי. כיצד מתבצע ההליך ומה חשוב לדעת לגביו – כל הפרטים במאמר הבא תביעות תאונות עבודה רבים מאתנו שמעו בתקשורת אודות תאונות עבודה אשר