האם עורך דין רשלנות רפואית הוא הכתובת הנכונה עבורכם?

כולנו פונים מידי פעם לרופאים שונים לצורך בדיקות כאלה ואחרות. יש מי שהתמזל מזלו והרופא היחיד שהוא רואה מידי פעם זה רופא משפחה כשהוא מצונן, אך לא אצל כולנו זה המצב. יש בהחלט גם אנשים שחולים במחלות קשות, עוברים ניתוחים ונזקקים לטיפולים רפואיים מקצועיים ומסובכים במיוחד. מה שמשותף לרוב האנשים זו העובדה שרובנו סומכים על הרופאים שלנו ובטוחים שהם יעשו הכול כדי להציל אותנו לדאוג לנו. עם זאת, גם הרופאים, כמו כל בעלי המקצועות האחרים, עלולים לנהוג בצורה רשלנית. רשלנות רפואית יכולה לבוא לידי ביטוי בתחומים שונים ומגוונים, כמו לדוגמא:

  • פענוח לא נכון של תוצאות בדיקה
  • רשלנות בחדר הניתוח שמובילה לשכחה של חפץ זר בגוף המנותח
  • רשלנות במינון מתן התרופות
  • אבחון לא נכון של מחלות ועוד מגוון רחב של מקרים ואפשרויות

הבעיה היא שרשלנות רפואית פוגעת בנו בצורה קשה, בין אם זה ברמה של מחלות שלא עוברות, החמרת המצב הרפואי או אפילו מוות. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים שסבלו ממקרה של רשלנות רפואית, לא מוכנים לוותר לרופא המתרשל ורוצים שהוא לפחות ייתן את הדין על דבריו.

לפרטים נוספים: https://www.df-law.co.il

מה עושים בפועל?

זה נכון שתוכלו לדבר עם הרופא, להאשים אותו ולכעוס, אך בפועל אין לכך שום משמעות. לכן הפתרון הנכון יהיה לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית ולבקש שהוא ייצג אתכם בתהליך שאליו אתם נכנסים היום. עורך דין רשלנות רפואית הוא עורך דין שלמד את המקצוע הזה, צבר בו ניסיון וגם ייצג כבר לא מעט מטופלים אחרים שסבלו מרשלנות כזו או אחרת בתחומי הרפואה השונים. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שיהיה לכם על מי לסמוך וכי בסופו של דבר, כאשר הדברים יגיעו לבית המשפט, יהיה מי שייצג אתכם נאמנה. חשוב להבין שגם הרופאים מצדם לא מגיעים לבד למעמד כזה, כלומר, בדרך כלל עומד מאחוריהם בית חולים שלם שכן ירצה להגן עליהם. לכן יש חשיבות לשאלה לאיזה עורך דין אתם פונים, עד כמה אתם סומכים עליו והאם הוא איש מקצוע מוביל או לא, כי בסופו של דבר עוה"ד הוא אדם שצריך להיות מקצועי ורציני.

עוד רשלנות רפואית

המלצות על עוה"ד

אם חשבתם לרגע שכל אדם שלמד משפטים ושצבר קצת ניסיון יוכל לעזור לכם, כדאי שתדעו שזה לא המצב. עליכם לבדוק את ההתמחות הספציפית של עוה"ד שכן הוא האדם שיהיה אחראי בסופו של דבר על ייצוגכם מול בית המשפט. לכן אנחנו מציעים לכם גם לבדוק כמה שיותר המלצות לגביו, כי ככל שתקבלו יותר חוות דעת חיוביות, כך תוכלו להיות בטוחים יותר לגבי הבחירה שלכם. לפעמים אפילו כדאי לשלם קצת יותר לעוה"ד אם זה מה שיוכל להבטיח שתצאו מרוצים ושבסופו של דבר המשפט יסתיים כמו שאתם מייחלים. זה נכון שלא תמיד פיצוי או עונש לרופא יוכלו לספק אותנו, אך זה עדיין עדיף מאשר לוותר ולהשלים עם העובדות כפי שהן קרו והתרחשו בשטח. בחרו לכם עו"ד מוביל ותראו שלא תצטערו על כך, אז למה אתם מחכים?

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין צבאי

עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבן עלולות להוביל לקנס כספי כמו גם עונש מאסר בפועל. כל הפרטים לגבי צווארון לבן – במאמר הבא. צווארון לבן – מודעות ציבורית הולכת וגוברת הסיקור התקשורתי אודות

תרופה
רשלנות רפואית

מי קובע מה היא רשלנות רפואית ובאילו מקרים נדרשת התערבות של עורך דין רשלנות מומחה לרפואית

רשלנות רפואית הינו תביעה נפוצה ביותר אשר מצריכה התערבות של עורך דין מומחה. מדוע? תביעות רשלנות רפואית – עלייה משמעותית באחוז התביעות תביעות בגין רשלנות רפואית הפכו לתביעות נפוצות מאוד