עורך דין שיגן לכם על הבית

בניין הדירות או הבית הפרטי שבו אתם גרים הוא יקר ערך. ביטוח על המבנה שבו אתם גרים הינו חשוב וקריטי ועשוי לחסוך לכם אלפי שקלים. כיצד תוכלו להיעזר גם בעורך דין על מנת להגן על הבית שלכם. 

כיצד תוכלו להגן על הבית שלכם?

ביטוח דירה הינו אחד הביטוחים הנמכרים ביותר במדינת ישראל. הביטוח מקנה כיסוי בגודל מסוים על כלל הדירה ושווי ערכה. לאלו מכם שגרים בבניינים משותפים מרובי משפחות, אנו רוצים להכיר ביטוח אטרקטיבי במיוחד.

ביטוח מבנה מכסה עבורכם ועבור הדיירים האחרים במבנה את הנזקים שעשוים לקרות לשטחים משותפים במבנה: בעיות בצנרת הבניין, חניה משותפת בבניין, מקלט הבניין, פיצוץ בבלון הגז, נזקים שנגרמו כתוצאה ממעשי אדמה או תופעות טבע אחרות ועוד.

ביטוח על המבנה שבו אתם גרים מאפשר לכם ולשאר דיירי הבניין להימנע ממחלוקות ומסיטואציות שבהן אתם או הם צריכים להוכיח "מי צריך לשלם כמה, ולמה". כאשר אתם מבוטחים, החלק שתצטרכו לשלם על פיצוי מסוים (אם בכלל תצטרכו לשלם- תלוי בגודל הכיסוי וסוג הביטוח) יהיה קטן יותר בסדרי גודל ויתחלק בצורה מוסכמת על כולם.

מעבר לכך, עורך הדין שייצג אתכם עבור הביטוח שלכם, יידע לקחת את המושכות בעניין התשלום. כך תוכלו להיות בטוחים שעניין הסדרת התשלום מתבצע בצורה חוקית ותקינה.

עלות הביטוח משתנה ממבנה למבנה והיא תלויה בהמון פרמטרים, ביניהם גודל הבניין, כמות החניות, היקף הכיסוי וכמות הדיירים בבניין. חשוב לזכור שעלות הביטוח מתחלקת בין כל דיירי הבניין.

בית גדול

שכרו עורך דין שיגן על הבית שלכם

תחום הביטוחים הינו תחום שמצריך הבנה מעמיקה ויסודית. במקרה של ביטוח מבנה, היינו ממליצים לכם לשכור את שירותיו של עורך דין שיגן לכם על הבית ועל זכאותכם לפוליסות השונות. במקרים בהם אתם צריכים להגיש תביעה מסוימת בגין נזקים או פגמים שיש במבנה שלכם, אתם תוכלו לעשות זאת בצורה טובה ונכונה יותר דרך עורך דין.

חשוב לקחת בחשבון שכאשר מחפשים עורך דין שייצג אותכם בתחום הביטוחים, עליו להכיר את התחום בצורה מקיפה. חפשו באתרים שונים ובפורומים ייעודיים בנושא, המלצות וחוות דעת על עורכי דין בתחום הביטוחים ובפרט בתחום ביטוח המבנים. כך תוכלו להבטיח שעורך הדין שייצג אתכם ידע "לספק את הסחורה".

כמו כן, הגדירו סכום מסוים שמוגדר כתקציב למטרה זו ותנסו לא לחרוג ממנו. עם זאת, הקפידו להישאר עם "ראש פתוח", מכיוון שהנושא ייצוג משפטי בתחום הביטוחים דורש ייצוג משפטי מקצועי ללא פשרות.

פנו עוד היום לחברת ביטוח וועדים, וקבלו את ההצעה האטרקטיבית ביותר שתוכלו לקבל עבור ביטוח מבנים. כנסו לאתר החברה או צרו קשר טלפונית והבטיחו לעצמכם את הכיסוי האטרקטיבי ביותר עבורכם!

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין צבאי

נפצעת בצבא? אתה חייב עורך דין

פציעות אשר מתרחשות בזמן השירות הצבאי הן לצערנו נפוצות, אולם על מנת שתוכלו .לקבל את הפיצוי אשר מגיע לכם נדרש ליווי של עורך דין. מדוע? להלן כל הפרטים פציעות בצבא

רופא ומטופל
רשלנות רפואית

כך תתמודדו עם רשלנות רפואית

אין תחושה נוראית יותר מאשר העובדה שאתם פונים אל רופא, בטוחים שהוא יעשה הכול כדי לעזור לכם להרגיש טוב יותר ובסופו של דבר מגלים שהוא התרשל בתפקיד שלו. אם, לדוגמא,

תביעה אזרחית

מתי תביעה נקראת תביעה אזרחית?

תביעה נקראת תביעה אזרחית במקרים בהם הדין המשפטי עוסק בין אדם לחברו. כל מה .שרציתם לדעת על הגשת תביעה אזרחית – במאמר הבא תביעה אזרחית – מהי? תביעה אזרחית היא