עורך דין לחברה גדולה

במהלך חייה של חברה גדולה או קטנה קיימים שני אנשי מקצוע שהחברה תזדקק להם: רואה חשבון ועורך דין. הצורך להעסקת רואה חשבון היא די ברורה – עלינו להגדיר מישהו שיעסוק בדוחות והכספים של החברה ולהפיץ אותן עבור מי שמעוניין בך.

עם זאת, הסיבה להעסקת עורך דין אינה ברורה כל כך. עורך דין עסקי טוב יספק סיוע חיוני כמעט בכל היבט של העסק שלך, החל מציות בסיסי לבנייה וייעוץ בנושא זכויות יוצרים וסימנים מסחריים וכלה בהתאגדות עסקית רשמית ותביעות ואחריות.

 

עורך דין כותב

 

מה חשוב שיהיה לעורך דין לחברה גדולה להציע לחברה?

  1. הכרת החוק – קריטריון זה הוא בסיסי עבור עורכי דין, אך חשוב לזכור שעורך דין טוב הוא עורך דין שמודע ומכיר את החוק, אבל עורך דין מעולה הוא אחד שמכיר את החוק בצורה היטב. בנוסף, על עורך הדין להיות בעל בהירות רעיונית – אין תחליף לכך. אם רוצים להצליח בעולם דיני חברות, צריך להיות תקינים מבחינה טכנית במיוחד בדיני חוזים, חוק חברות וחוקי חברות אחרים.

 

  1. מוכן להתאמץ ולהשקיע – חייו של עורך דין תאגידי (כמו רבים ממקצועות הבכירים האחרים) אולי נראים זוהרים בעיני רבים, אך הם דורשים עבודה קשה מאוד. יש זמנים שבהם צריך להקריב סופי שבוע עבור לקוחות וחברי צוות אחרים. עורך דין לחברה גדולה צריך להיות מוכן לעשות זאת – לקחת יותר עבודה ולעזור לעמיתיו להתמודד עם עומס העבודה. דבר זה מדגים גישה חיובית ומחויבות לעבודה. זוהי דרך נכונה וחשובה לעבר עורך דין "אמין".

 

  1. רצון ללמוד יותר ולפגוש אתגרים חדשים – עולם דיני החברות מתפתח תמיד (ולעיתים מהיר יותר ממה שמצפים), מה שהופך אותו לכיף. מדי פעם יש חוקים, מבנים משפטיים ומוצרים חדשים המוצגים בשוק. צריך לרצות ללמוד ולהתמודד עם אתגרים חדשים.

 

  1. תשומת הלב לפרטים הקטנים חשוב מאוד – חובה מוחלטת לשים לב לפרטים הקטנים בכל עת. בהתחשב באופי העבודה של חברות גדולות, אין מרווח טעויות. טעויות קטנות עלולות לעלות משמעותית ללקוחות ולמשרד ועל כן חובה להבטיח שעורך הדין של חברה גדול הוא בעל האיכות הזו מההתחלה.

 

  1. ידע בתחומים נוספים – המובן מאליו הוא שעורך הדין ישלוט בידע הרלוונטי לביצוע התפקיד שלו, אך עורך דין שבאמת יתרום לחברה גדולה, יהיה עורך דין שיכיר גם תחומים נוספים כמו נדל"ן, מיסים, רישיונות ועוד. עורך דין כזה יקל על עבודת החברה ויעזור לה להתקדם הלאה.

 

בסופו של דבר, עורך דין לחברה גדולה הוא חיוני. השוק  מוצף בעורכי דין מוכשרים המעוניינים להיכנס לעולם ההייטק והחברות הגדלות. בעת חיפוש עורך הדין, אל תהססו לראיין את המועמדים מספר פעמים ולשאול את השאלות הנוקבות ביותר עד שתמצאו את האחד שמתאים לכם. חברת בול עץ מציעה לכם מגוון רחב של רהיטים לבית ולמשרד, שגם יתאימו למשרד של עורך הדין החדש של החברה שלכם.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף מזומן
עורך דין חדלות פירעון
כיצד לפעול מול הוצאה לפועל

הוצאה לפועל הוא הגוף האחראי במדינת ישראל על גביית חובות במקרה בו אדם אשר חייב כסף לחברה, מוסד או אדם אינו מסוגל לפרוע את חובו. מדובר בגוף נוקשה אשר ההתעסקות

דפיקה
עורך דין דיני עבודה
מחלה כעילה לפיטורים

אם אתם לא בקו הבריאות אתם בוודאי יודעים כי מחלות טומנות בחובן אתגרים רבים מעבר לסימפטומים של המחלה עצמה. תשלום על טיפולים יקרים, תורים שלא נגמרים והצורך לשמור על שגרת

מאזניים
עורך דין רשלנות רפואית
איך לבחור עורך דין לרשלנות רפואית במרכז

אדם אשר עבר מקרה של רשלנות רפואית, זקוק פעמים רבות בנוסף לשיקום הגופני גם סיוע נפשי. מדובר במצב בו היכולת לתת אמון במערכת הרפואית נפגעה באופן משמעותי. כאשר בוחרים עורך

כלי שיפוט
עורך דין נזיקין
המדריך המלא לתביעת נזיקין מדויקת

לא אחת קורה שאדם סובל מנזק שנגרם לו כתוצאה מאדם אחר, או ממקרה מסוג כלשהו, וטבעי שאם נגרם לנו נזק, נרצה לקבל בגינו פיצויים. את מי תובעים? איך עושים את