עורך דין לחברה גדולה

במהלך חייה של חברה גדולה או קטנה קיימים שני אנשי מקצוע שהחברה תזדקק להם: רואה חשבון ועורך דין. הצורך להעסקת רואה חשבון היא די ברורה – עלינו להגדיר מישהו שיעסוק בדוחות והכספים של החברה ולהפיץ אותן עבור מי שמעוניין בך.

עם זאת, הסיבה להעסקת עורך דין אינה ברורה כל כך. עורך דין עסקי טוב יספק סיוע חיוני כמעט בכל היבט של העסק שלך, החל מציות בסיסי לבנייה וייעוץ בנושא זכויות יוצרים וסימנים מסחריים וכלה בהתאגדות עסקית רשמית ותביעות ואחריות.

 

עורך דין כותב

 

מה חשוב שיהיה לעורך דין לחברה גדולה להציע לחברה?

  1. הכרת החוק – קריטריון זה הוא בסיסי עבור עורכי דין, אך חשוב לזכור שעורך דין טוב הוא עורך דין שמודע ומכיר את החוק, אבל עורך דין מעולה הוא אחד שמכיר את החוק בצורה היטב. בנוסף, על עורך הדין להיות בעל בהירות רעיונית – אין תחליף לכך. אם רוצים להצליח בעולם דיני חברות, צריך להיות תקינים מבחינה טכנית במיוחד בדיני חוזים, חוק חברות וחוקי חברות אחרים.

 

  1. מוכן להתאמץ ולהשקיע – חייו של עורך דין תאגידי (כמו רבים ממקצועות הבכירים האחרים) אולי נראים זוהרים בעיני רבים, אך הם דורשים עבודה קשה מאוד. יש זמנים שבהם צריך להקריב סופי שבוע עבור לקוחות וחברי צוות אחרים. עורך דין לחברה גדולה צריך להיות מוכן לעשות זאת – לקחת יותר עבודה ולעזור לעמיתיו להתמודד עם עומס העבודה. דבר זה מדגים גישה חיובית ומחויבות לעבודה. זוהי דרך נכונה וחשובה לעבר עורך דין "אמין".

 

  1. רצון ללמוד יותר ולפגוש אתגרים חדשים – עולם דיני החברות מתפתח תמיד (ולעיתים מהיר יותר ממה שמצפים), מה שהופך אותו לכיף. מדי פעם יש חוקים, מבנים משפטיים ומוצרים חדשים המוצגים בשוק. צריך לרצות ללמוד ולהתמודד עם אתגרים חדשים.

 

  1. תשומת הלב לפרטים הקטנים חשוב מאוד – חובה מוחלטת לשים לב לפרטים הקטנים בכל עת. בהתחשב באופי העבודה של חברות גדולות, אין מרווח טעויות. טעויות קטנות עלולות לעלות משמעותית ללקוחות ולמשרד ועל כן חובה להבטיח שעורך הדין של חברה גדול הוא בעל האיכות הזו מההתחלה.

 

  1. ידע בתחומים נוספים – המובן מאליו הוא שעורך הדין ישלוט בידע הרלוונטי לביצוע התפקיד שלו, אך עורך דין שבאמת יתרום לחברה גדולה, יהיה עורך דין שיכיר גם תחומים נוספים כמו נדל"ן, מיסים, רישיונות ועוד. עורך דין כזה יקל על עבודת החברה ויעזור לה להתקדם הלאה.

 

בסופו של דבר, עורך דין לחברה גדולה הוא חיוני. השוק  מוצף בעורכי דין מוכשרים המעוניינים להיכנס לעולם ההייטק והחברות הגדלות. בעת חיפוש עורך הדין, אל תהססו לראיין את המועמדים מספר פעמים ולשאול את השאלות הנוקבות ביותר עד שתמצאו את האחד שמתאים לכם. חברת בול עץ מציעה לכם מגוון רחב של רהיטים לבית ולמשרד, שגם יתאימו למשרד של עורך הדין החדש של החברה שלכם.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
מושגי יסוד בנדלן
עורך דין נדל"ן
המדריך המלא למושגי יסוד בנדל״ן

כמו ישראלים רבים, גם אתם רוצים להגשים את חלום המשפחה האולטימטיבי של 2.5 ילדים ובית בבעלותכם. אבל, הדרך לרכישת בית, בדומה לכל רכישה גדולה שתעשו בחיים, היא מלאת אתגרים אותם

עת פרות
עורך דין נדל"ן
טיפים משפטיים לפיצול ובניה על נחלה במושב

בשנים האחרונות אנחנו רואים שלא מעט בעלי נחלות במושבים חושבים על האפשרות של פיצול הנחלה, ויש לכך סיבות טובות. מתלבטים אם זה כדאי לכם? תוהים איך לעשות את זה בפועל?

חיסכון
עורך דין נדל"ן
משקיעים בנדל"ן? איפה הכסף יושב עד ההשקעה?

אחד התחומים הרווחיים ביותר עבור משקיעים בישראל, בעבר כמו בהווה, הוא תחום ההשקעה בנדל"ן. הסטטיסטיקה מוכיחה שכל השקעה בנדל"ן השתלמה תמיד, הן לטווח הזמן הבינוני והן לטווח הארוך. אמנם היו

פלאפון וכסף
כללי
כמה כדאי להחזיר בכל חודש משכנתא?

אם גם אתכם מעסיק נושא המשכנתא, כנראה שאתם אנשים מחושבים וטוב שכך. כמה כדאי להחזיר משכנתא בכל חודש? אין ספק שזו שאלת השאלות, וזו הסיבה שאנשים רבים בוחרים להסתייע בשירותיהן