מגוון רחב של עונשים על נהיגה בשכרות

נהגים אשר נתפסו שיכורים עשויים לקבל מגוון רחב של עונשים, בדרגות חומרה משתנות. מהם העונשים? להלן הפרטים שכל נהג חייב להכיר בנוגע לעברה של נהיגה בשכרות.

נתפסת נוהג בשכרות? אתה עלול להיענש בחומרה

נהיגה בשכרות נחשבת למכת מדינה של ממש, וזאת לאור המעורבות הגבוהה של נהגים שיכורים בתאונות קטלניות. למעשה, נהג שיכור מהווה סכנה לא רק לעצמו אלא גם לסביבה, ומשום כך נוקטים ביד קשה מולו גורמי אכיפת החוק – משטרת ישראל וכן בית המשפט. למעשה, ע"פ עו"ד תעבורה ערן בן עמי, מסקירה קצרה של פסקי דין מהשנים האחרונות ניתן לראות כיצד נהיגה בשכרות עונש זוכה לענישה מחמירה יותר, לעיתים אפילו בלא מעט שנות מאסר בפועל. יחד עם זאת, ישנם מגוון רחב של עונשים נוספים מעבר לעונש מאסר, ועל כך נפרט כעת.

כוס שבורה

מהם העונשים אותם ניתן לקבל בגין נהיגה בשכרות?

כאמור, נהיגה בשכרות נחשבת לעבירה חמורה ביותר בתחום של עברות תעבורה ומשום כך ישנם לא מעט עונשים אשר נועדו להרתיע נהגים אחרים מלעלות על ההגה כאשר הם שיכורים. למעשה,במידה ונתפסתם נוהגים בשכרות רישיונכם יישלל באופן מיידי ל 30 יום ורכבם יוחרם. לאחר מכן יוגש נגדכם כתב אישום ע"י משטרת ישראל, כאשר כיום העונשים הצפויים לאלו אשר הורשעו בדין כוללים בין היתר תשלום קנס, שלילת רישיון למספר שנים, נקודות אשר בגינן תאלצו לגשת שוב למבחן תיאוריה או להגיע לבצע רענון נהיגה באחד המרכזים הפרוסים ברחבי הארץ, מאסר על תנאי למספר שנים או מאסר בפועל כאשר הנהג היה מעורב בתאונה קטלנית. על אף כי מאסר בפועל הינו העונש הכבד ביותר אותו ניתן להטיל, ניתן לראות כי בשנים האחרונות נסגרו עשרות תיקים של נהיגה בשכרות בעקבות ייצוג של עורך דין אשר מתמחה בתחום ואשר גילה כי הבדיקה אשר בוצעה לנהג לא הייתה כשורה או כאשר נפל פגם בהתנהלות השוטר, ומשום כך ייצוג משפטי עשוי לגרום לכך כי כלל האישומים יבוטלו או יופחתו, ובהתאם לכך גם חומרת הענישה.

ייצוג משפטי מעורך הדין המוביל בתחום נהיגה בשכרות – עו"ד ערן בן עמי

עו"ד ערן בן עמי נחשב כיום לאחד מעורכי הדין המצליחים בישראל בתחום דיני תעבורה, וזאת לאור שורה ארוכה של לקוחות אשר ייצג בהצלחה יתרה בעברות תנועה ובפרט נהיגה בשכרות.באמצעות עו"ד בן עמי תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר אשר מבוסס על שנים של ניסיון בתחום, כל זאת בהתאם למצבכם המשפטי ובהתאם להגדרות החוק. לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ משפטי ראשוני,היכנסו לאתר הרשמי של עו"ד בן עמי בכתובת השאירו פרטים מלאים ונציג מטעם משרדו ישוב אליכם בהקדם האפשרי, או צרו קשר באמצעות המספר 052-2526277.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
קנייה וירטואלית
כללי
ניהול חנות אינטרנטית – איך לעשות את זה

במהלך השנים האחרונות חלה התפתחות רבה במערכות המחשב ובטכנולוגיות הרשת הודות לזמינותו של האינטרנט. התפתחות זו מאפשרת קשת רחבה של יישומים טכנולוגיים, המאפשרים ניהול מסחר מתקדם ומניב. מרכיבי הצלחה בניהול

בדיקת החזר מס
עורך דין מיסים
4  טיפים למגישי בקשה לקבלת החזרי מס

בישראל קיימים הרבה מאוד עובדים שכירים שכלל לא יודעים שמגיע להם החזרי מס. חלק מאלו שכן יודעים שהם זכאים להחזר מס כלל לא טורחים לקבל את המגיע להם. הסיבה העיקרית