עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבן עלולות להוביל לקנס כספי כמו גם עונש מאסר בפועל. כל הפרטים לגבי צווארון לבן – במאמר הבא.

צווארון לבן – מודעות ציבורית הולכת וגוברת

הסיקור התקשורתי אודות מעצרים מתוקשרים בתחום הצווארון הלבן הובילו אזרחים רבים להבנה כי עבירות צווארון לבן הן עבירות פליליות חמורות ביותר אשר עלולות להוביל לקנס כספי אדיר כמו גם לעונש מאסר בפועל. בשנים האחרונות מדינת ישראל כמו גם רשות המיסים נוקטת במדיניות אכיפה מוגברת, זאת כדי להרתיע אזרחים מביצוע העבירות הללו אשר מהוות נזק אדיר כלפי הסביבה כמו גם המדינה.

צווארון לבן – מה חשוב לדעת?

חשוב לזכור כי המונח "צווארון לבן" הוא מונח סוציאלי אשר נוגע באופן בלתי פורמלי לאנשים מהמעמד הבינוני גבוה אשר ביצעו עבירות כחלק מהעיסוק המקצועי שלהם. למעשה, עבירות של צווארון לבן כוללות עבירות של הלבנת הון, עבירות זיוף מסמכים, רישום כוזב, קבלת דבר במרמה ועוד. כאשר אדם מורשע בביצוע של עבירות צווארון לבן, הוא צפוי לקבל עונש מאסר כמו גם קנס כספי, זאת בהתאמה לנסיבות האירוע כמו גם האם התנהל משא ומתן מול גורמי אכיפת החוק.

חשיבות לקיחה של עו"ד בתחום עבירות צווארון לבן

ישנה חשיבות מידית בלקיחה של עורך דין אשר מתמחה בתחום עבירות צווארון לבן, זאת משום שמדובר בהליך משפטי סבוך ביותר, ובניגוד לעבירות אחרות תחום הצווארון הלבן מחייב הבנה חשבונאית ומשפטית מהמעלה הראשונה. זאת משום שאדם יכול להיות מואשם במכלול רחב של סעיפים, אשר כל אחד מהם דורש התעמקות כלכלית וחשבונאית יסודית. לכן, טעות בייצוג המשפטי עלולה להוביל לעונש מאסר כבד הרבה יותר כמו גם קנס כספי משמעותי.

 ×ž×•×–ניים

מואשם בעבירות של צווארון לבן? יש לכם למי לפנות

במידה ואתם עומדים בפני הגשת כתב אישום בגין עבירות צווארון לבן, חשוב לזכור בראש ובראשונה כי לא מדובר בסוף הסיפור. משרד אורדן ושות' – עורכי דין ורואי חשבון נחשב כיום למשרד המוביל בישראל בתחום עבירות הצווארון הלבן ולו ניסיון של מעל ל 30 שנה בתחום. המשרד, אשר ייצג מאות תיקים בתחום הצליח להעניק ללקוחותיו את השירות המשפטי הטוב ביותר, החל משלב החקירות ועד לסיום ההליך. בנקודה זו חשוב לציין כי עוד בשלב החקירה ישנה המלצה גורפת ללקיחה של עורך דין, זאת משום שכל אמירה אשר נאמרת בחדר החקירות עלולה לשמש כנגדכם בבית המשפט. לכן, על מנת להימנע מכניסה להליך משפטי שאינכם בקיאים בו, פנייה למשרד אורדן ושות' תבטיח כי תקבלו את הייצוג המשפטי הטוב ביותר כמו גם שקט נפשי לאור העובדה כי מדובר במשרד מוביל בתחומו אשר בקיא מאוד בניהול תיקים מסוג זה. לקבלת פרטים נוספים, היכנסו לאתר הרשמי בכתובת https://www.ordanlaw.co.il או צרו קשר במספר 073-3744454 לקבלת ייעוץ משפטי.  

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
רמזור
עורך דין צבאי
הוראות בלתי חוקיות של שוטרי תנועה

עצר אתכם שוטר תנועה? בטוחים שהחוק מאפשר לו לעשות הכול אך ברור לכם שהדרך שבה הוא מתייחס אליהם לא יכולה להיות חוקית? אם כך, כדאי שתדעו שיש כזה דבר הוראות

עורך דין צבאי
נפצעת בצבא? אתה חייב עורך דין

פציעות אשר מתרחשות בזמן השירות הצבאי הן לצערנו נפוצות, אולם על מנת שתוכלו .לקבל את הפיצוי אשר מגיע לכם נדרש ליווי של עורך דין. מדוע? להלן כל הפרטים פציעות בצבא