3 סיבות להיעזר בעורך דין מקרקעין

עורך דין מקרקעין, הידוע גם בשמות – עורך דין נדל"ן, או עורך דין קניית דירה, הוא איש מקצוע המתמחה בתחום עסקאות נדל"ן.

תפקידו חשוב מאין כמוהו – לסייע בקידום עסקה אטרקטיבית עבור לקוחותיו, תוך הגדלת סיכויי הרווח ללקוח ובמקביל, למזער ככל הניתן את רכיב הסיכון, הקיים בכל עסקה.

אז מתי כדאי לשכור את שירותיו של עו"ד מקרקעין ומה זה בדיוק יתן לכם?

 

עו"ד מקרקעין – מתי חייבים לשכור את שירותיו?

המקרים המובהקים ביותר בהם עו"ד מקרקעין חייב להיות בתמונה הם עסקאות תמ"א, מכירה, או קניה של דירה, בין אם היא חדשה ובין אם יד שניה ועוד.

עורך דין לענייני משפחה, למשל, עשוי להיות כתובת מדויקת יותר מעו"ד מקרקעין, אם למשל אתם נמצאים במאבק ירושה בנוגע לנכסי מקרקעין, אך למעשה, כל עסקה שמעורבים בה מקרקעין ונכסי דלא ניידי, היא עסקה שתתבצע באופן אפקטיבי, מוגן ומשתלם הרבה יותר, כאשר עו"ד נדל"ן נמצא בתמונה.

 

  1. עורך דין מקרקעין שומר עליכם מפני פגיעה

עורך דין נדל"ן מטעמכם יכול לבצע בדיקות מקיפות לפני ביצוע עסקת נדל"ן ולוודא שהצד השני בעסקה אינו מסתיר מידע, שעלול לפגוע בכם בעתיד.

למשל – בדיקת הבעלות על הקרקע, האם קיימות אזהרות על הקרקע, האם הקרקע משועבדת ועוד.

 

  1. עו"ד שמנהל עבורכם את המו"מ על החוזה

עורך דין מקרקעין יכול לנהל עבורכם את המשא ומתן על החוזה, גם אם הוא נערך מול חברת קבלן.

כל חוזה נדל"ן פתוח למו"מ ולשינוייםו לכן חשוב לשכור עו"ד שיכול ללוות אתכם לאורך כל שלבי העסקה, להגיע אתכם גם למעמד החתימה על החוזה ולבצע את הרישומים הנדרשים, כמו רישום בטאבו למשל.

 

  1. עורך דין ששומר על האינטרסים שלכם קנייה, או מכירה של דירה

בעת רכישת דירה, עורך דין מקרקעין הוא זה שיכול לבדוק עבורכם את זהות המוכר ואת זכויותיו האמיתיות על הנכס, כדי להבטיח שלא ייגרם לכם נזק בעקבות מידע שהמוכר בחר להסתיר מכם.

בנוסף, הוא זה שיכול ליידע אתכם על כל ההוצאות הנלוות לעסקה, כדי שתגיעו מוכנים ואולי אפילו תוכלו להפחית חלק מההוצאות.

גם אם אתם מוכרים נכס, עורך דין מקרקעין הוא זה אשר יבדוק עבורכם את זהות הקונה, את הזכויות שלכם בנכס והאם קיים מידע שאתם לא מודעים אליו כמו למשל שעבוד של הנכס, חבויות נוספות כמו היטל השבחה ומס שבח, און יש לשלם לפני ביצוע עסקה.

 

לסיכום

עו"ד מקרקעין הוא האיש שיכול להגן על זכויותיכם בכל מקרה של רכישה או מכירה של נכס מקרקעין.

תפקידו לחשוף מידע שעלול להשפיע על כדאיות העסקה, להגן על האינטרסים שלכם ואפילו לבע עבורכם מו"מ, כדי שתצאו מהעסקה כשידכם על העליונה.

 

חוזה חתום על ידי עורך דין

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כספים
כללי
מי דואג לקופת הגמל שלי

קופות הגמל בישראל עברו דרך חתחתים במהלך העשורים האחרונים. עד אמצע העשור הראשון של המילניום הנוכחי, היו קופות הגמל אטרקטיביות למדיי. מצד אחד, קופת הגמל שמשה אפיק חיסכון לטווח הבינוני,

תאונות דרכים ראשית
עורך דין תעבורה
זיוף פציעה בתביעות תאונות דרכים

תאונות דרכים הינן שכיחות בכל העולם ובישראל כאחד, והינן חלק מהמציאות היומיומית של כולנו. כמעט כל אדם מכיר מישהו או עבר בעצמו תאונת דרכים. כידוע, מדובר באירוע טראומטי, בלתי צפוי

ביטוחים שונים
עורך דין ביטוחים
החוק בנוגע לביטוחים כפולים

כמה אנחנו אוהבים להיות מוגנים ובטוחים. אם יש מזג אוויר קריר בחוץ, ניקח איתנו עוד שכבה למקרה שיתקרר. אם נצא לסרט אם חברים, תמיד ניקח אקסטרה שטר של 50 ש"ח,

משאית ענקית
כללי
האם יש חוקים לגבי השכרת משאית

אתם זקוקים למשאית גדולה כדי לבצע מעבר דירה? כדי להוביל חפצים שונים ממקום למקום? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם תוהים לגבי העניין הזה ומדוע תרצו לשכור את המשאית המתאימה