עו"ד נדל"ן בסקירה מקיפה על רכישת נכסים בחו"ל

רכישת נכסים בחו"ל היא הדרך הטובה ביותר ביום בכדי להגדיל את ההון העצמי, אולם על מנת לבצע זאת יש צורך בליווי של עורך דין אשר מתמחה בענף הנדל"ן והמקרקעין כמו גם ליווי של חברה מקצועית.

רכישת נכסים בחו"ל – מה צריך לדעת?

ישראלים רבים מעוניינים בשנים האחרונות לבצע השקעה של רכישת נכס נדל"ן בחו"ל, זאת לאור העובדה כי מחירי הנדל"ן בחו"ל נמוכים בעשרות אחוזים מאשר בישראל, כמו גם לאור התשואה הגבוהה אשר יכולה לנוע בין 6%-11% ואף צפונה מכך, תלוי במדינה. אולם, אנו שומעים לא מעט בתקשורת אודות עוקץ של משקיעים אשר סברו שהם משקיעים בנכס אטרקטיבי, אך חוו עוגמת נפש כתוצאה מהוצאה כספית אדירה של מאות אלפי שקלים לטובת מיסים, כמו גם נכסים אשר הסתבר בדיעבד כי אין בעבורם ביקוש. חשוב לזכור כי כל רכישה של נכס נדל"ן בחו"ל מחייבת עבודה צמודה עם עו"ד אשר מתמחה בדיני מקרקעין, וזאת על מנת שתוכלו לבצע את ההשקעה הזו בשקיפות מלאה ועם ידיעה מוחלטת של היתרונות והחסרונות, באם הם קיימים.

בית שתי קומות

מה חשוב לדעת לגבי היבטים משפטיים בהשקת נדל"ן בחו"ל?

השקעה בנדל"ן בחו"ל היא כאמור השקעה משתלמת ביותר, אולם חשוב לזכור כי לכל מדינה יש מדיניות מיסוי שונה כמו גם תנאים שונים בעבור המשקיעים. על מנת לבצע את ההשקעה הזו, חשוב ללמוד היטב את השוק בו אתם בוחרים לרכוש דירה ולבדוק מהם תנאי המיסוי, האם יש אגרות שיש לשלם עליהן כמו גם לבדוק את מדיניות הממשלה בכל הקשור ליחסי שוכר-משכיר. יתרה מכך, חתימה על חוזים אל מול הבנקים, כמו גם חברות הניהול השונות אשר מטפלות בנכס שלכם מחייבת חתימה של עו"ד, בייחוד במקרים בהם תידרשו לפתוח חשבון נאמנות במדינה זרה, וזאת לטובת רישום הבעלות על הכנס בטאבו.

ליווי משפטי לכל אורך הדרך באמצעות חברת נדל"ן גרמניה

חברת נדל"ן גרמניה נחשבת לחברה המובילה כיום בתחום השקעות הנדל"ן בגרמניה, מדינה אשר זוכה לתהודה עצומה תודות לתנאי השקעה נוחים ומשתלמים בעבור משקיעים. הסיבה לכך היא שגרמניה מעודדת משקיעים זרים לבצע רכישות של נכס נדל"ן, וזאת בתנאי מימון נוחים ומבלי לשלם מס גבוהה, בניגוד למדינות שכנות באירופה או ארה"ב. בנוסף, כיום ניתן לקבל מבנקים מרכזיים בגרמניה מימון של עד 90% מגובה הנכס, כך שגם אם ברשותכם סכום כסף אשר עומד על 200 אלף ₪, תוכלו לרכוש נכס אטרקטיבי אשר לו פוטנציאל תשואה שנתית גבוהה ביותר. חברת נדל"ן גרמניה עובדת עם טובי עורכי הדין בתחום, אשר להם קשרים ענפים בגרמניה ובכך יובטח לכם כי ההשקעה שתבצעו תהיה אטרקטיבית, שקופה ומבלי לחשוש מהוצאות נוספות. למידע נוסף, ראה מילון מונחים באתר נדל"ן גרמניה.

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
כסף מזומן
עורך דין חדלות פירעון
כיצד לפעול מול הוצאה לפועל

הוצאה לפועל הוא הגוף האחראי במדינת ישראל על גביית חובות במקרה בו אדם אשר חייב כסף לחברה, מוסד או אדם אינו מסוגל לפרוע את חובו. מדובר בגוף נוקשה אשר ההתעסקות

תעבורה ראשית
עורך דין תעבורה
עורך דין תעבורה

לקיחה של עורך דין אשר מומחה בדיני תעבורה מבטיחה ברוב הפעמיים עבור לא מעט נהגים שהואשמו הפחתה בעונש ואף ביטולו. עו"ד בעל ניסיון של שנים רבות .בתחום מסביר דיני תעבורה