האם משחק ילדים ברכב מהווה תאונת דרכים

המון פעמים אנחנו עושים כל מיני פעולות שנובעות מחוסר מחשבה ומרצון להשתעשע. מילא אנחנו בתור מבוגרים, שיכולים להביא בחשבון גם את ההשלכות שיכולות להתלוות למקרה, אבל בתור ילדים – בוודאי שאין להם כל מושג מה עלולה לגרום פעולה אחת קטנה שלהם. בכל הנוגע לתחום התחבורה – נשאלת השאלה האם משחק ילדים ברכה מהווה תאונת דרכים, שכן ברור מצד אחד שמדובר כאן על ילדים קטנים וחסרי ישע, ומצד שני מדובר בנזק שעלול להיות הרסני וקטלני. אז בואו נבדוק ביחד איך העניין הזה בא לידי ביטוי בעולם המשפט.

 

משחק ילדים ברכב – לא שחור ולבן

להבדיל מחוקים רבים שנחקקים בתחום התעבורתי, חוקים מסויימים צריכים להיבדק היטב ולעומק לפני שהם מקבלים תוקף משפטי בזמן דיון בתיקים מסויימים. בכל הנוגע למשחק ילדים ברכב, העניין הוא לא כל כך פשוט.

על מנת לקבוע האם משחק ילד ברכה מהווה תאונת דרכים, יש בשלב הראשון לפנות אל ההגדרה הראשונית, זו שקבועה בסעיף 1 של חוק הפיצויים. הגדרה זו מונה 6 רכיבים, וביניהם מאורע, נזק גוף, עקב, שימוש, ברכב מנועי, למטרות תחבורה. כל רכיבים אלו אמורים להתקיים באירוע על מנת שיעמוד בתור תאונת דרכים.

 

ומה קורה במידה ולא?

במידה ואחד או יותר מהרכיבים אינם מהווים חלק מהאירוע שהתרחש, ניתן לפנות אל עבר החזקות המרבות הקבועות על פי הגדרת תאונת דרכים בסעיף 1 של החוק. בשלב האחרון יש לבדוק על פי החזקה הממעטת בסעיף 1 של החוק האם המאורע אינו מוגדר בתור תאונת דרכים.

 

כמה סיבוכים, אני בסך הכל רוצה לטפל במקרה שקרה לי

אנחנו מבינים לגמרי את התסכול הכרוך במשחק ילדים ברכב אשר גרם לתאונת דרכים, ואכן מדובר כאן על תחום קצת אפור ובעייתי – אבל אין כל סיבה להתמודד עם העניין הזה לבד. זה הזמן המשלם להכיר את עורכת דין יערית אוליאל, עורכת דין המתמחה בתחום התחבורה.

 

האם משחק ילדים ברכב מהווה תאונת דרכים? אל דאגה, אתם לא לבד

אז קודם כל חשוב להבין שמשחק ילדים ברכה מהווה תאונת דרכים, כך נקבע. מובן לגמרי שילדים שנכנסים לתוך הרכב או משחקים בו מחוצה לו עושים זאת בתום לב, אך תוצאות המשחק עלולות להיות הרסניות לפחות כמו תאונות דרכים שמתרחשות על ידי נהגים בוגרים והולכי רגל, לדוגמה.

בשביל לגעת בכל הפרטים הקטנים ותתי הסעיפים, כדאי לשכור את שירותיה של עורכת דין יערית אוליאל. עורכת דין יערית אוליאל לא תשאיר אתכם לבד במערכה, ותלווה אתכם לאורך כל הדרך – מרגע התאונה ועד קבלת הפיצויים המגיעים לכם בגין המקרה.

 

אתם צריכים מישהו שיעמוד מאחוריכם

עורכת דין יערית אוליאל היא האדם הנכון בשבילכם, עם ניסיון רב שנים ותיקים רבים שטופלו על ידה בהצלחה.

 

התנגשות רכבים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין פלילי
עבירות צווארון לבן

צווארון לבן – מודעות ציבורית הולכת וגוברת הסיקור התקשורתי אודות מעצרים מתוקשרים בתחום הצווארון הלבן הובילו אזרחים רבים להבנה כי עבירות צווארון לבן הן עבירות פליליות חמורות ביותר אשר עלולות

תרופה
עורך דין רשלנות רפואית
מי קובע מה היא רשלנות רפואית ובאילו מקרים נדרשת התערבות של עורך דין רשלנות מומחה לרפואית

רשלנות רפואית הינו תביעה נפוצה ביותר אשר מצריכה התערבות של עורך דין מומחה. מדוע? תביעות רשלנות רפואית – עלייה משמעותית באחוז התביעות תביעות בגין רשלנות רפואית הפכו לתביעות נפוצות מאוד