מי קובע מה היא רשלנות רפואית ובאילו מקרים נדרשת התערבות של עורך דין רשלנות מומחה לרפואית

רשלנות רפואית הינו תביעה נפוצה ביותר אשר מצריכה התערבות של עורך דין מומחה. מדוע?

תביעות רשלנות רפואית – עלייה משמעותית באחוז התביעות

תביעות בגין רשלנות רפואית הפכו לתביעות נפוצות מאוד בשנים האחרונות, עת עלתה המודעות הציבורית לנושא, זאת בשל העובדה כי בתי המשפט (הגורם הקובע האם אכן התרחשה רשלנות רפואית) נוטים לפסוק סכומי עתק בעבור מטופלים אשר הוכיחו כי בעת הליך רפואי אשר בוצע בהם ע"י צוות רפואי התרחש תהליך של רשלנות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי מדובר בתביעה מורכבת ורגישה במיוחד וזאת בשל העובדה כי מדובר בהליך ארוך מאוד אשר מצריך לא מעט מיומנות וידע משפטי, ומשום כך ישנה חשיבות להתערבות של עורך דין רשלנות רפואית מומחה.

רופא

מדוע חשוב להתקשר עם עורך דין מומחה לרשלנות רפואית?

כפי שמסבירים במשרד עורכי הדין אלגבי- אגבלי, המשרד המוביל לתחום רשלנות רפואית, בעת הליך תביעה כנגד מוסד רפואי או מטפל ישנה חשיבות עליונה להתקשרות באופן מידי עם עורך דין מומחה, וזאת בשל העובדה כי בתי המשפט נוטים להתייחס בחומרה רבה למקרים מסוג זה, ועל כן חובת ההוכחה היא על התובע אשר נדרש להוכיח כי נגרם לו נזק במסגרת הליך רפואי אותו עבר. מדובר בתהליך אשר מצריך מיומנות גבוהה ביותר של עורך הדין אשר יבדוק את מידת זכאותכם להגשת התביעה, ועל מנת לקבוע זאת עליו לגבות חוות דעת רפואית מרופא מומחה אשר יבסס את הטענה כי אכן מדובר ברשלנות רפואית, כאשר לצערנו מדובר בתהליך מורכב ביותר וזאת בשל "קשר שתיקה" בין רופאים אשר חוששים מלהעיד כנגד עמיתים. בנוסף, עורך הדין חייב לגבות את הטענה לגבי רשלנות רפואית וכן הוכחת הקשר בין מידת הנזק לרשלנות עצמה, באמצעות ראיות, חוות דעת מקצועיות וכן לייצג את התובע אל מול המוסד לביטוח לאומי אשר קובע את אחוזי הנכות בעקבות הרשלנות לכאורה, כאשר בלא מעט מקרים נדרש להגיש ערעור בגין אחוזי נכות נמוכים מדי – הן במישור הפיזי והן הנפשי. חשוב לציין כי מקרי רשלנות רפואית יכולים להסתיים לצערנו הרב גם במוות, ועל כן מדובר בפרקטיקה רגישה במיוחד בייצוג המשפחה של המטופל אל המוסד הרפואי או הרופא אותו המשפחה מעוניינת לתבוע במסגרת ההליך.

משרד אלגבי- אגבלי ושות' – משרד עורכי הדין המוביל בתחום רשלנות רפואית

משרד אלגבי- אגבלי הוא משרד מוביל בתחומו אשר ייצג בהצלחה אלפי תיקים בהם היו מעורבים מטופלים אשר נגרם להם נזק כתוצאה מרשלנות רפואית, כאשר אותם תובעים קיבלו לידם פיצוי בגובה של עשרות אלפי שקלים בזכות ייצוג משפטי מהמעלה הראשונה. לבדיקת זכאותכם להגשת תביעת רשלנות רפואית, פנו באמצעות האתר בכתובת https://aa-lawyers.co.il.

אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
חיסכון
עורך דין נדל"ן

משקיעים בנדל"ן? איפה הכסף יושב עד ההשקעה?

אחד התחומים הרווחיים ביותר עבור משקיעים בישראל, בעבר כמו בהווה, הוא תחום ההשקעה בנדל"ן. הסטטיסטיקה מוכיחה שכל השקעה בנדל"ן השתלמה תמיד, הן לטווח הזמן הבינוני והן לטווח הארוך. אמנם היו

רמזור
עורך דין צבאי

הוראות בלתי חוקיות של שוטרי תנועה

עצר אתכם שוטר תנועה? בטוחים שהחוק מאפשר לו לעשות הכול אך ברור לכם שהדרך שבה הוא מתייחס אליהם לא יכולה להיות חוקית? אם כך, כדאי שתדעו שיש כזה דבר הוראות