זיוף פציעה בתביעות תאונות דרכים

תאונות דרכים הינן שכיחות בכל העולם ובישראל כאחד, והינן חלק מהמציאות היומיומית של כולנו. כמעט כל אדם מכיר מישהו או עבר בעצמו תאונת דרכים. כידוע, מדובר באירוע טראומטי, בלתי צפוי ובעל השלכות רבות. עקב כך, ניתן להבחין במגמה של זיוף פציעה בתביעות תאונות דרכים. תאונות דרכים עשויות להוביל לנזקי גוף, נזקי רכוש, טראומה, אובדן כושר עבודה, הפסד של ימי עבודה, ובמקרים מסוימים אף למוות בטרם עת. לכן, חשוב במיוחד לפנות בהקדם האפשרי להתייעצות עם עורך דין אשר מתמחה בתחום ויכול לסייע בהגשת תביעה, וקבלת הפיצוי המלא.

 

מדוע ניתן להבחין במגמה הולכת ועולה של זיוף פציעה בתביעות תאונות דרכים

רבים אשר עוברים תאונות דרכים וחווים נזק נפשי, פיזי, ושל רכוש פעמים רבות חווים תסכול רב מול הגורמים השונים, חברות הביטוח וכדומה. יש מי שנוטה לחשוב כי בעקבות זיוף של מסמך כזה או אחר, או פציעה, יוכל לקבל פיצוי גבוה יותר. חשוב לקחת בחשבון כי מדובר באקט פלילי לכל דבר, אשר יכול להתגלות באופן בלתי צפוי, ולהוביל בסופו של דבר לענישה, ולעיתים אף למאסר. כמו כן, חשוב לקחת בחשבון כי נדרש ידע מקצועי וניסיון על מנת לזהות זיוף הן של פציעה והן של מסמכים שונים. לכן, יש לפנות לעורך דין מקצועי אשר מתמחה בתחום.

על מנת למזער את האפשרות של זיוף פציעה בתביעות תאונות דרכים חשוב כי בעת תאונה תזכרו לאסוף כמה שיותר פרטים. בנוסף, השתדלו להחתים את הנהג הפוגע על אישור כי אכן הוא האשם, מהסיבה הפשוטה כי פעמים רבות הנהג מודה באשמה בעת המקרה, אך חוזר בו בהמשך.

 

כך תחסכו זמן יקר ותזכו במלוא הפיצוי המגיע לכם עקב תאונת דרכים

סוגיה מהותית בקשר לתביעות תאונות דרכים היא מרמה בנוגע לשיעור הנזק. לא פעם, תובעים אשר נפגעו במידה כזו או אחרת בתאונת דרכים מנסים להונות את חברת הביטוח באשר לנזק אשר נגרם במהלך התאונה. הונאה זו יכולה לבוא לידי ביטוי על ידי הגשת מסמכים מזויפים, הגשת נתונים לא נכונים ביחס להכנסות ועוד, במטרה לזכות בפיצוי גבוה יותר. כאשר אתם שוכרים את שירותיו של עורך דין מומחה, אתם מבטיחים לעצמכם הליך אפקטיבי, מהיר ומקצועי יותר. ההצלחה של תביעות תאונות דרכים מתבססת על איסוף וארגון החומרים השונים לכדי ראיות. עם זאת, החשוב מכל הוא ידיעת החוקים השונים בתחום. מקרים רבים של תאונות דרכים יכולים להסתיים בקבלת פיצוי קטן, ולו רק בעקבות עיכוב בפניה למשרד עורכי דין אשר מתמחה בתחום.

 

משרד עו"ד יערית אוליאל הינו משרד מקצועי ובעל ניסיון רב אשר מתמחה בתחום של דיני תעבורה ובנושא זיוף פציעה בתביעות תאונות דרכים בפרט. כיום, המשרד גאה להיות מוביל בתחומו, ולהעניק לכל לקוח שירות אישי, מקצועי ומהיר.

תאונות דרכים

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הטרדה באלימות
עורך דין פלילי
צו למניעת הטרדה מאיימת

אנשים רבים עלולים להיקלע במהלך חייהם למצב בו אדם אחר מטריד אותם ומאיים עליהם. הטרדה זו יכולה לכלול איומים בפיטורים ממקום העבודה, איום על בני משפחה או חברים, ואיומים על

משאית ענקית
כללי
האם יש חוקים לגבי השכרת משאית

אתם זקוקים למשאית גדולה כדי לבצע מעבר דירה? כדי להוביל חפצים שונים ממקום למקום? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם תוהים לגבי העניין הזה ומדוע תרצו לשכור את המשאית המתאימה