הוראות בלתי חוקיות של שוטרי תנועה

עצר אתכם שוטר תנועה? בטוחים שהחוק מאפשר לו לעשות הכול אך ברור לכם שהדרך שבה הוא מתייחס אליהם לא יכולה להיות חוקית? אם כך, כדאי שתדעו שיש כזה דבר הוראות בלתי חוקיות של שוטרי תנועה ואתם לא באמת חייבים לעשות כל מה שאומרים לכם, אפילו אם נתפסתם על עבירת תנועה.

איך נוכיח שהשוטר לא נהג בנו כראוי?

אין ספק שזו אחת מהשאלות הכי מורכבות שיש ומאוד לא פשוט לעמוד בפני בית המשפט ולהוכיח לו שהשוטרים לא נהגו בהתאם ללשון החוק. מטבע הדברים, השוטרים מייצגים את החוק ולכן ברור מדוע בבתי המשפט ישנה נטייה להאמין להם ולתמוך לרוב בהתנהגות השוטר. מה יכול לעשות, לדוגמא, אדם שטוען כי הוא עצר בתמרור עצור ואילו השוטר טוען אחרת? לא קל להגיע למצבים שבהם זו מילה של אזרח מול מילה של שוטר, אך מה שבטוח זה שזה בדיוק הרגע לפנות אל עורך דין תעבורה. אומנם לא תמיד איש מקצוע כזה יוכל לסייע, אך אין ספק שבלעדיו זה מאבק שעלול להיות כמעט בלתי אפשרי.

איש שיטור

כיצד נבחר עורך דין מוצלח לענייני תעבורה?

רוצים להוכיח שקיבלתם הוראות לא חוקיות משוטר תנועה? מרגישים שאין לכם כל סיכוי אל מול החוק והשוטרים? אם כך, עכשיו זה הרגע הנכון להתחיל לבדוק לאיזה עורך דין לענייני תעבורה אתם חושבים לפנות. לא כל עורך דין שעוסק בתחום הזה יוכל לסייע לכם בצורה מספיק טוב ולכן אנחנו מציעים שתפנו רק אל:

  • מי שיש לו כמה שיותר ניסיון
  • מי שיוכל להיות זמין עבורכם
  • מי שתקראו אודותיו כמה שיותר המלצות
  • מי שעושה עליכם רושם של אדם רציני

אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על כך שהצדק ייצא לאור או על הזכויות שלכם ולכן לא רק שכדאי יהיה לפנות לעו"ד מקצועי, אלא עדיף לעשות זאת כמה שיותר מהר.

עו"ד שלא גובה סכומים מופקעים תמורת השירות שלו

ככל שהסוגיה שאתם מניחים על שולחנו של עוה"ד מורכבת יותר, טבעי שהוא גם יגבה מחירים יותר גבוהים תמורת השירות שהוא מציע. עם זאת, האם זה באמת אומר שאתם צריכים לשלם סכומים מופקעים רק כדי שהצדק ייצא לאור? התשובה היא כמובן לא. משמעות הדברים היא שאם אתם יכולים לעשות השוואת מחירים בתחום כמו עיצוב פנים משרדים, למה שלא תעשו זאת גם כאשר אתם רוצים לקבל שירות מקצועי מעורכי דין שונים? זה שיש עורכי דין מאוד מוכרים שמרשים לעצמם לגבות מחירים מופקעים זה נכון, אך בסופו של דבר בפועל זה לא חייב להיות כך. לכן, אם אתם יכולים לפנות אל כמה משרדים של עורכי דין לענייני תעבורה ולקבל מהם הצעות מחיר שונות תמורת הסיוע המשפטי הדרוש לכם, למה שלא תעשו את זה כבר עכשיו?

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
עורך דין צבאי
נפצעת בצבא? אתה חייב עורך דין

פציעות אשר מתרחשות בזמן השירות הצבאי הן לצערנו נפוצות, אולם על מנת שתוכלו .לקבל את הפיצוי אשר מגיע לכם נדרש ליווי של עורך דין. מדוע? להלן כל הפרטים פציעות בצבא

עורך דין צבאי
עבירות צווארון לבן

עבירות צווארון לבן עלולות להוביל לקנס כספי כמו גם עונש מאסר בפועל. כל הפרטים לגבי צווארון לבן – במאמר הבא. צווארון לבן – מודעות ציבורית הולכת וגוברת הסיקור התקשורתי אודות