ביטוח תאונות אישיות

ישנם סוגי ביטוחים עליהם לא מתפשרים ולא מוותרים, אחד מהם הוא ביטוח תאונות אישיות, שיכולות להתרחש בכל רגע נתון וללא הודעה מוקדמת. בעוד שתאונות כאלו עלולות להתרחש בכל מקום, אם תעסקו בפעילויות ספורט אתגרי, כמובן שתהיו בקבוצת סיכון גבוה יותר.

כולנו מנהלים את שגרת חיינו, בדרך כלל, באין מפריע. יחד עם זאת, תאונות תמיד יכולות להתרחש, במיוחד אם אתם אנשים פעילים מאוד אשר נוטים להיות דינמיים ולהימצא במקומות רבים במהלך היום. בין אם אתם עובדים בעבודה פיזית או במשרד, למעשה זה בכלל לא משנה. בכל מקרה, יהיה מומלץ לרכוש ביטוח תאונות אישיות ולהיות בטוחים שאתם מכוסים אם חלילה לא תהיו מסוגלים לעבוד לזמן-מה.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה

מעבר לכך שאנשים מפסיקים את פעילות עבודתם אם הם מעורבים בתאונה כזו או אחרת, חשוב לזכור גם שללא פרנסה, יהיה מאוד בעייתי לשלם את הטיפולים הרפואיים השונים. וכשמדברים על תאונות אישיות, אולי אפילו תאונות כתוצאה מפעילויות אקסטרים, מדברים לפעמים על עלויות מאוד-מאוד גבוהות של טיפולים רפואיים מסוגים שונים.

יחד עם אותם טיפולים רפואיים, במקרים מסוימים אנשים גם נזקקים לתהליכי שיקום, לפעמים קצרים ולפעמים ארוכים. ככל שהפוליסה של ביטוח התאונות האישיות שלכם תהיה רחבה יותר ותכסה יותר סעיפים, כך תוכלו להיות בטוחים שאם תגיעו חלילה לשעת הש', אתם תהיו מכוסים. וכשאנחנו אומרים "מכוסים", לדאבוננו אנו מדברים גם על מקרים שבהם אנשים לא מסוגלים יותר לפרנס את משפחותיהם. וזה קורה לא מעט.

 

ביטוחים שמשפיעים על כלל המשפחה

בין אם מדברים על אובדן כושר עבודה, או אולי אפילו מוות חלילה, אנשים צריכים לדעת שהמשפחות שלהם מכוסות מבחינת הביטוח, זה ברור. במקרים מסוימים, פטירתו של אדם טרם עת עלולה להוביל לשלל השלכות שליליות על המשפחה, שיכולה בקלות להגיע למצב של פת לחם.

אין ספק, זה ממש לא נעים לחשוב על זה ובטח שלא נעים לדבר על זה, אבל אדם חייב להיות מוכן לשלל התרחישים המאיימים על הישרדותו ועל הישרדות משפחתו. בסופו של דבר, משפחה זה הדבר היחיד שנשאר לנו.

 

היכן הכי משתלם לרכוש ביטוח חיים?

רוצים לבדוק היכן הכי משתלם לרכוש ביטוח חיים? אתם מוזמנים להכיר את פורטל שקוף – פורטל הפיננסים הכי גדול בארץ. בפורטל תוכלו לקרוא המון מידע עיוני מעניין בתחום זה של ביטוחי תאונות אישיות, מידע בנושאי השקעות ועוד.

אם אתם לא בטוחים איזה סוג של ביטוח תאונות אישיות כדאי לכם לרכוש, אנחנו ממליצים עוד היום לבקר בפורטל ולהתחיל לעשות סדר בעניינים. גם אם בסוף לא רכשתם ביטוח תאונות אישיות, לפחות תדעו כל מה שצריך לדעת על סוג הביטוח הזה.

בהצלחה, שמרו על עצמכם, מחקרים מראים כי תאונות מתרחשות גם בבית!

ביטוח

תוכן עניינים
אהבתם את מה שקראתם ? ספרו לחברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כתבות נוספות שעלולות לעניין אתכם
הטרדה באלימות
עורך דין פלילי
צו למניעת הטרדה מאיימת

אנשים רבים עלולים להיקלע במהלך חייהם למצב בו אדם אחר מטריד אותם ומאיים עליהם. הטרדה זו יכולה לכלול איומים בפיטורים ממקום העבודה, איום על בני משפחה או חברים, ואיומים על

משקל
עורך דין גירושין
הפחתת מזונות – האם יש לכם סיכוי?

כשיש ילדים מעורבים גירושין הם אף פעם לא סופיים. זה לא אירוע שניתן להניח בעבר ופשוט לשכוח ממנו. ההשלכות ממשיכות ללוות אותנו כל החיים. אחת מההשלכות המשמעותיות על גברים בהליך

ספרים
עורך דין הטרדה מינית
הטרדה מינית ע"י מטפל

אחת לזמן מה מתפרסמת ידיעה על הטרדה מינית על ידי מטפל כמו רופא, מעסה רפואי, או אפילו מטפלים הוליסטיים ואלטרנטיביים בשלל תחומים. האם כל בדיקה פיזית היא הטרדה מינית? ומה